“Хотів до Росії”: у Польщі француз протаранив шлагбаум на пункті пропуску (відео)

Француз сказав прикордонникам, що мусить потрапити до Росії, бо саме там планує своє подальше життя.

Громадянин Франції хотів потрапити до Росії тому протаранив шлагбаум на пункті пропуску у Польщі, після чого був затриманий та оштрафований.

Про це інформує пресслужба польської прикордонної служби.

Повідомляється, що 36-річний громадянин Франції приїхав о 8:00, 2 травня на реєстрацію в пункті пропуску в селі Гжехоткі, який розташований на кордоні з Калінінградською областю РФ. Однак у нього не було документів, які дозволяли б йому перетин кордону. Том у прикордонники не випустили його з Польщі.

У той же день, але вже о 15:00 чоловік знову повернувся на пункт пропуску. На цей раз чоловік вирішив не зупинятись для проходження контролю, а на швидкості прорватись через кордон.

Автомобіль француза протаранив шлагбаум, але потім побачив, що прикордонник розгортає шипову смугу для зупинки машини, тому зупинився сам.

Чоловік був затриманий. У машині в нього знайшли 11 одиниць мисливських набоїв, на які він мав дозвіл у Франції, але не мав права завозити у Польщу.

“Прикордонникам він сказав, що мусить потрапити до Росії, бо саме там планує своє подальше життя”, – сказано у повідомленні.

В результаті француз отримав 500 злотих (109 євро) штрафу за намагання незаконно перетнути кордон та за незаконне ввезення в Польщу мисливських набоїв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Франції продовжують протестувати проти пенсійної реформи президента Емануеля Макрона.

Крім того, ми раніше інформували, що музей з рейтингом X у Франції не пускає гостей та туристів, які не готові роздягнутися догола перед входом.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *