Грузія в НАТО – президентка Саломе Зурабішвілі закликала дати чітку відповідь Росії

Грузинська лідерка закликала західних партнерів "ухвалювати тверді рішення і не вагатися".

У неділю, 30 квітня президентка Грузії Саломе Зурабішвілі нагадала про обраний Грузією шлях інтеграції до Північноатлантичного альянсу. Вступ своєї країни до НАТО вона назвала чіткою відповіддю Росії.

Таку заяву грузинська лідерка зробила під час виступу з нагоди Дня Сил оборони Грузії, який відзначається сьогодні.

За словами Зурабішвілі,  Грузія “не повинна шкодувати зусиль для інтеграції до Північноатлантичного альянсу”. При цьому вона додала, що “Вільнюський саміт [НАТО] виявиться знаковим щодо цього”.

“Наші партнери повинні розуміти, що настав час ухвалювати тверді рішення і не вагатися. Наша відповідь Росії має бути чіткою і єдиною”, – наголосила президентка Грузії.

Саломе Зурабішвілі, звертаючись до військових своєї країни, підкреслила, що російське вторгнення “викликало нове розуміння масштабів загрози всьому світу, і тим більше Європейському континенту”, і призвело до надання безпрецедентної допомоги Україні, збільшення військових бюджетів та посилення значення Північноатлантичного альянсу.

“Це доводить і вступ до НАТО Швеції та Фінляндії”, – зазначила вона.

У своїй промові Зурабішвілі заявила, що вторгнення РФ в Україну “потрясло світ, оскільки були проігноровані всі принципи міжнародного права та гуманізму”.

При цьому президентка Грузії наголосила, що сили вторгнення не можуть перемогти тих, хто боронить свою країну.

“Це той приклад, який Грузія у своїй історії демонструвала багато разів”, – сказала вона.

Нагадаємо, члени Європейської комісії схиляються до рішення надати Грузії статус кандидата на вступ до Європейського союзу.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *