Гра в кальмара. Схожі фільми і серіали

Де знайти найбільш захопливі картини, у яких люди принижують себе заради грошей і виживання.

Гучний серіал Netflix Гра в кальмара, який у яскравих декораціях критикує людську природу і капіталізм, продовжує захоплювати світ й обростати все більшим всесвітом. Газета New York Times вибрала ще шість серіалів і фільмів, які повинні сподобатися любителям Гри в кальмара. Корреспондент.net розповідає про них.

Співчуття панові Помста

 

Пак Чхан Ук, 2002

 

 

Південнокорейський режисер Пак Чхан Ук заробив свою репутацію жорстокою і провокаційною “трилогією про помсту”.

 

Перший фільм циклу також найжорсткіший: розповідь про безробітного, який викрадає дочку колишнього боса, щоб зібрати гроші на трансплантацію нирки для своєї сестри, і це запускає цикл трагедії, яка стає все сумнішою і кривавішою з кожною дією і протидією.

 

Три відсотки

 

Педро Агілер, 2016

 

 

Протягом чотирьох сезонів і 33 серій цей моторошний бразильський серіал на Netflix являє бачення майбутнього, у якому деякі бідні молоді люди щорічно проходять серію тестів, співбесід та ігор, щоб перевірити, чи гідні вони приєднатися до жменки еліти, яка процвітає в офшорному раї.

 

Як і багато саг-антиутопій, Три відсотки – це фільм про те, як його герої можуть працювати разом, щоб зруйнувати жорстоку систему. Але він також і про те, як історія цього світу відображає нашу власну, оскільки можновладці вимагають, щоб кожне наступне покоління доводило, що воно заслуговує основних прав людини.

 

Крізь сніг

 

Пон Чжун Хо, 2013

 

 

Найбільш значущим фільмом південнокорейського сценариста і режисера Пона Чжун Хо через призму цього списку є його адаптація французького графічного роману про соціально розділений поїзд, який мчить по замороженому постапокаліптичному ландшафту.

 

Більшістю представників кінопреси визнаний одним з найкращих фільмів року, що вийшли на великий екран.

 

Платформа

 

Гальдер Гастелу-Уррутія, 2020

 

 

Як і в Грі кальмара, персонажі цієї страшної, сильно алегоричної іспанської сатири добровільно пішли на пекельний експеримент, погодившись жити в тюрмі. Кожен день через центр будівлі зверху вниз опускається велике блюдо з їжею, залишаючи кожному жителю лише кілька хвилин на те, щоб поїсти.

 

Їжі могло б вистачити на всіх ув’язнених, проте мешканці нижніх поверхів вмирають від голоду, здійснюють самогубства або стають канібалами, у той час як ті, хто опинився нагорі, бенкетують, поглинаючи набагато більше їжі, ніж їм потрібно для виживання.

 

Аліса в Прикордонні

 

Сінсуке Сато, 2020

 

 

Мабуть, найпростіший спосіб ще раз випробувати таке ж тремтіння, як у Грі в кальмара – це зануритися в перший сезон дикого японського серіалу, заснованого на манзі Харо Асо.

 

Аліса в Прикордонні, дія якої відбувається в порожній версії Токіо в паралельному всесвіті, показує групу відчайдушних гравців, яких залучають до серії дурних змагань, яка здається нескінченною, і вони борються тільки за право прожити ще один день.

 

Дешевий трепет

 

Е. Л. Кац, 2013

 

 

Чорна комедія з елементами жахів і трилера розповідає про багату пару, яка нудьгує і підбурює невдачливого автомеханіка на ім’я Крейг з його другом Вінсом. Двоє друзів, які підігріваються алкоголем і гнівом, намагаються перевершити один одного в трюках, які стають все більш принизливими і небезпечними.

 

Вибір Корреспондент.net: Королівська битва (2000), Пила (2004), Куб (1997), Хостел (2005), Платформа (2019), Жовте море (2010).

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *