Глава Мюнхенської конференції втрапив у скандал через заяву про Ізраїль і теракт ХАМАСу, новини 1+1

Багато німецьких політиків критично відреагували на висловлювання Хойсгена.

Глава Мюнхенської конференції з безпеки назвав теракт проти Ізраїлю 7 жовтня “акцією ХАМАСу”, розкритикувавши єврейську державу за політику щодо палестинців. 

Про це пише “BILD на русском”.

У програмі ZDF Today Крістоф Хойсген заявив, що Ізраїль “порушив міжнародне право своїм будівництвом поселень”, не засудивши водночас жорстокий терористичний напад ХАМАСу і назвавши подію “акцією”. Хойсген також виступив проти наземної операції Ізраїлю, оскільки країна може відреагувати надто гостро “через гнів та ненависть”. Він також звинуватив Ізраїль у перешкодах на шляху дипломатичного вирішення конфлікту. 

Крістоф Хойсген довгий час був радником із зовнішньої політики колишнього канцлера ФРН Ангели Меркель, а зараз очолює Мюнхенську конференцію з безпеки (MSC).

Багато німецьких політиків критично відреагували на висловлювання Хойсгена. Міхаель Рот, голова комітету у закордонних справах у бундестазі, заявив, що Ізраїль має “право і обов'язок раз і назавжди усунути основу терору ХАМАСу”. 

“Нам було б добре не давати ізраїльському уряду жодних порад із наших безпечних і зручних віталень у Німеччині щодо того, як йому слід вести цю війну”, — підкреслив він.

Фолькер Бек, багаторічний член парламенту від “зелених” і президент Німецько-ізраїльського товариства, сказав у коментарі для BILD: “Хойсген фактично ставить під сумнів право Ізраїлю на самооборону. Після того як 1400 ізраїльтян було вбито і 210 викрадено, він шаблонно пропонує дводержавне рішення в цій ситуації, наче нічого не сталося. Божевілля!”. 

“Подібна відірваність від реальності і відсутність співчуття до жертв ХАМАСу дискредитують його дипломатичні методи”, — заявив Бек.

Нагадаємо, бойовики терористичного угруповання ХАМАС протягом двох років використовували підземні дротові телефонні лінії, щоб приховати підготовку нападу на Ізраїль.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *