Главная » В Світі » Генасамблея ООН не дала Росії пом’якшити санкції під прикриттям боротьби з коронавірусом

Генасамблея ООН не дала Росії пом’якшити санкції під прикриттям боротьби з коронавірусом

Документ ухвалили без пунктів про пом’якшення обмежувальних заходів.

Росія намагалася послабити санкції, використовуючи коронавірус. Пом‘якшити обмеження хотіла за допомогою Генасамблеї ООН, йдеться у ТСН.12:00.

Країна-агресорка ініціювала створення декларації щодо боротьби з коронавірусом. У документі йшлося про те, що аби подолати пандемію, потрібно послаблювати і скасовувати санкційні режими. Першою проти російського варіанту декларації виступила Україна. Пізніше приєдналися США, Грузія та країни Балтії. У результаті документ ухвалили без пропозицій Росії. Декларація закликає країни обмінюватися досвідом і знаннями про недугу.

“Це була очевидна маніпуляція – спроба Росії закласти таку міну під санкційні режими. У тому числі під санкції, які ухвалені за агресію проти нашої країни. Коронавірус не може бути приводом для маніпуляцій будь-якою країною”, – прокоментував міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Це не єдиний випадок, коли Росія намагається використовувати пандемію у власних інтересах. Країна-агресорка активізувалась одразу на кількох фронтах.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*