Французи на тракторах заблокували дороги до Парижа — новини Світу

Фермери вийшли на протест.

У середу, 27 листопада, у Франції сільгоспвиробники на тракторах заблокували дороги, які ведуть до Парижу. Так вони протестують проти погіршення умов для їхньої роботи, як через вимоги міжнародних організацій, так і через рішення місцевої влади. Про це повідомляє видання Le Figaro.

За інформацією Федерації національних профспілок сільгоспвиробників, в акції беруть участь 10 000 осіб на 1500 тракторах. Не менш як 250 тракторів вже з’явилися в Парижі і направляються до проспекту Фоша — місця проведення мітингу.
 

Les agriculteurs en colère en route pour Paris, plusieurs cortèges, celui au départ de Senlis compte plusieurs centaines de tracteurs.

Direct sur @brutofficiel dans la matinée. pic.twitter.com/39QFq8Hgh9

— Remy Buisine (@RemyBuisine) November 27, 2019

Трактористи блокують дороги, що зв’язують Париж та інші великі міста. Крім того, частина учасників акції прямують у бік міжнародного аеропорту Шарль-де-Голль.
 
Протестувальники виступають проти міжнародних угод про свободу торгівлі, проти внутрішніх директив, які обмежують їхню роботу, проти конкуренції з боку імпортної продукції. Також вони незадоволені неповним застосуванням ухваленого 2018 року закону Egalim, який повинен захищати інтереси фермерів і забезпечити населенню стабільний доступ до екологічно чистих продуктів харчування.

Нагадаємо, 24 листопада повідомлялося, що десятки тисяч французів вийшли на вулиці Парижа та інших міст країни, щоб у такий спосіб висловити протест проти домашнього насильства, внаслідок якого щороку гине понад сто жінок. 

Відео

Нідерландські фермери влаштували акцію протесту на тракторах

Вони протестують проти планів уряду ввести екологічні обмеження на виробництвах. Влада звинувачує фермерів у масштабних викидах вуглецю та азоту, що неабияк шкодить довкіллю. І планує зобов'язати усіх модернізувати техніку або ж обкласти штрафами через забруднення.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *