Фінляндія побудувала паркан на кордоні з Росією, фото — ТСН, новини 1+1

Фінляндія завершила будівництво тестової ділянки паркану на східному кордоні з країною-агресокрою РФ.

В Південній Карелії введено в експлуатацію огорожу на кордоні з РФ, довжиною близько трьох кілометрів.

Про це повідомляє фінське видання Yle.

“Прикордонна служба Фінляндії повідомила, що ввела в експлуатацію тестову ділянку паркану протяжністю близько трьох кілометрів у Пелтола в Іматрі, Південній Карелії”, – йдеться в повідомленні.

Тестова ділянка паркану обладнана сучасними технологіями для ефективності патрулювання та моніторингу. Її закінчили з невеликим запізненням. Водночас наступна частина огорожі вже будується в Салла в Лапландії.

Прикордонна служба зазначає, що дорога вздовж огорожі, сама огорожа і технічна система спостереження є найсучаснішими з точки зору забезпечення безпеки кордонів.

Зокрема, тепер патрулювання в районі тестової ділянки прискорилося, а нова технологія моніторингу дала змогу отримати більш повне уявлення про ситуацію.

Кордон Фінляндії та РФ / Фото: Yle

Нагадаємо, про зведення паркану між Фінляндією і РФ стало відомо навесні цього року. Фінляндія, яка нещодавно стала членом НАТО, заявила, що після зведення паркану будуть побудовані пункти пропуску через кордон на ділянці в 75 кілометрів. Масштабні роботи планували почати наприкінці 2023 року, взимку — викорчовувати дерева, а 2024-2025 років на ділянках з'являться дорога і системи контролю.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *