Філіппіни постраждали від удару тайфуну Коммури — новини світу

Робота аеропортів припинена.

Центральна і південна частина Філіппін переживає удар тайфуну «Каммурі». На острові Лузон з прибережних і гірських районів евакуйовано близько 200 тисяч осіб, повідомляє ВВС.

Міжнародний аеропорт Маніли закритий на 12 годин. В країні призупинено проведення спортивних змагань та інших заходів, скасовані уроки в школах. Влада побоюється сильного вітру, повеней та зсувів, котрі може викликати стихія.

За даними синоптиків, швидкість вітру, який обрушився на берег в провінції Сорсогон, становить 175 км/год, пориви досягають 240 км/год, а штормові хвилі мають висоту до трьох метрів. «Вітер завиває. Дахи зриваються, і я бачив, як злітає один дах», — розповіла свідок тайфуну Гладис Кастільо Відаль.

Раніше повідомлялося, що кількість жертв тайфуну «Хагібіс» і злив, що обрушилися на Японію в жовтні, зросла до 98, ще 10 людей вважаються зниклими. Уряд країни прийняв рішення оголосити частину потерпілих районів зонами надзвичайного лиха, що дало йому можливість істотно збільшити видатки з державного бюджету на проведення відновлювальних робіт.

Відео

Японські рятувальники цілодобово працюють, аби ліквідувати наслідки тайфуну "Хаґібіс"

До 74-х зросла кількість жертв потужного тайфуну "Хаґібіс", що пронісся Японією. Поранено понад 200 людей, ще 11 — вважаються зниклими безвісти. 13 тисяч будинків залишились без світла, у 130 тисячах осель відсутнє водопостачання. У кількох префектурах зачинені школи та крамниці. Через розлив річок та сильні паводки перекрито десятки автошляхів.  

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *