Екіпаж висадив 19 пасажирів, бо літак був занадто важким, щоб злетіти: як це можливо

Туристам запропонували компенсацію.

Рейс британської авіакомпанії easyJet, який летів з острова Лансароте до Великої Британії було затримано майже на дві години. Ще до зльоту 19 пасажирів були змушені зійти з літака.

Про це пише ВВС.

У ніч проти  6 липня пасажири літака авіакомпанії easyJet мали вилетіти з острова Лансароте до Великої Британії о 21:45.

Прочекавши понад годину, пілот повідомив мандрівникам, що піднятися в повітря неможливо.

“Цей літак заважкий у поєднанні з досить короткою злітно-посадковою смугою і поточними несприятливими умовами тут, на Лансароте, означає, що літак не може злетіти. Є багато факторів, які впливають на політ – дуже спекотно, вітер не фантастичний, напрямок не дуже вдалий”, – заявив пасажирам пілот. 

Єдиним можливим виходом із ситуації, що склалася, виявилося висадити частину пасажирів з літака.

“Якщо це можливо, я хотів би попросити до 20 добровольців відмовитися від польоту до Ліверпуля сьогодні ввечері”, – продовжив пілот.

Туристам було запропоновано компенсацію до 500 євро. Такі люди знайшлися.

Компанія easyJet підтвердила, що 19 пасажирів рейсу EZY3364 з Лансароте до Ліверпуля зголосилися летіти пізнішим рейсом, оскільки літак перевищив вагові обмеження через погодні умови. 

Решта пасажирів вилетіли до Британії і літак успішно приземлився. 

Нагадаємо, трагічний інцидент стався під час рейсу авіакомпанії LOT з Чикаго до Кракова. Загинула одна з пасажирок. Літак не припинив польоту та долетів до місця призначення.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *