Уряд Франції вживає заходів для того, щоб запобігти поширенню коронавірусу.
У п'ятницю, 13 березня, у Франції через спалах коронавірусної інфекції, на карантин пішли найбільш популярні серед туристів атракції, серед яких Ейфелева вежа, Лувр та Версальський палац.
Це сталося після рішення уряду заборонити зібрання, у яких може взяти участь понад сотня людей, повідомляє France 24.
Більше про: Коронавірус
Зазначається, що найбільш відвідуваний у світі музей Лувр пішов на карантин на невизначений термін. Після нього закрився й Версальський палац, популярна туристична атракція, яку щороку відвідують до десяти мільйонів туристів.
Ейфелева вежа зачинилася у п'ятницю після 21:00 за місцевим часом. Керівництво зазначило, що сподівається “відновити роботу, як тільки це дозволять умови”.
Таке ж рішення прийняли в музеї д'Орсе, де зберігається найбільша у світі колекція картин імпресіоністів, та низка інших французьких музеїв. На карантин пішли також театри, бібліотеки та концертні зали.
Від початку спалаху коронавірусу у Франції інфекцію підхопили понад 3,6 тисячі людей. Від недуги загинули 79 пацієнтів.
Нагадаємо, через Covid-19 у Франції всі школи, університети та дитячі садки закрили на карантин.
Як відомо, мер Києва Віталій Кличко оголосив, що від 12 березня через коронавірус у столиці запроваджують план протиепідемічних заходів та обмежень, що діятимуть попередньо до кінця березня.
На карантин закриваються дитячі садки та школи. Крім того, буде обмежено проведення масових заходів. Це стосується і концертів, конференцій, кіносеансів та інших заходів. Закритими будуть і розважальні центри та розважальні зони в шопінг-молах. Наразі у Києві на грип та ОРВІ захворіло: дітей– 9 144 (зростання на 3,9%), дорослих – 5 055 осіб (зростання на 2,1%). До медичних закладів шпиталізовано 267 осіб, із них 207 – діти.
Як вберегтися від коронавірусу
Пізніше, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.
В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Пізніше в Україні повідомили про першу смерть від Covid-19.