Двійники Путіна – Буданов пояснив, як їх розрізняти

Скільки в очільника Кремля двійників і як їх розрізняти?

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов розповів про двійників очільника Кремля Володимира Путіна та зазначив, що ні в Маріуполі, ні на параді в Москві 9 травня справжній диктатор присутній не був.

Про це йшлося в інтерв’ю Буданова блогеру Сергію Іванову.

Насамперед Кирило Буданов відповів щодо візиту так званого президента РФ до тимчасово окупованого Маріуполя. За його словами, до міста приїздив несправжній Путін.

“Є такі фізіономічні особливості, в кожної людини вони унікальні. Більшість знає, що в кожної людини відбиток пальців унікальний – так не тільки відбиток. Форма і малюнок вуха, проміжок між очима – він унікальний, його не можна повторити, скопіювати. Якщо пластикою можна щось підправити, то очі можна тільки розтягти, а в інший бік – неможливо”, – пояснив Буданов.

Він зазначив, що двійника Путіна видали вуха.

“Це різні люди, просто різні. По вухах подивіться – там неозброєним оком усе видно. Просто різні вуха. Так не буває – сьогодні прокинувся з одним вухом, а завтра – з іншим”, – додав голова Головного управління розвідки Міноборони.

На парад 9 травня справжній Путін також не з'явився.

“Аналогічна ситуація. Три є людини, які періодично з'являються. У них повадки різні, у них трошки відрізняється зріст. А коли є крупні плани – все це видно”, – зазначив Буданов.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов вже зазначав, що у Путіна є щонайменше троє двійників. Українська розвідка їх уже розрізняє.

Нагадаємо, у Twitter з'явився акаунт, який стверджує, що він – “справжній Путін, а керує РФ його двійник”. Шахрай навіть просить у людей гроші, щоб завершити війну проти України.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *