Др Білорусі на базу Вагнера прибули 300 одиниць техніки ТСН, новини 1+1

Ще кілька днів тому база "Ціль" за 100 км від Мінська була практично порожньою.

До Білорусі на військову базу ПВК “Вагнер” прибули 300 одиниць російської техніки, яку вдалося зафіксувати на супутникові знімки.

Про це OSINT-аналітик Джек Тейлор повідомив 20 липня, інформує Sky News.

На супутникових знімках видно, що на базу “Ціль” у Білорусі прибули приблизно 300 одиниць військової техніки. Саме на цій базі дислоковані “вагнерівці”, які брали участь у заколоті в РФ наприкінці червня.

Повідомляється, що ця військова техніка прибула в район розташування найманців після того, як через два дні після невдалого заколоту власника “Вагнера” Євгена Пригожина на згаданій базі почали з'являтися намети. Зауважимо, що переїзд “вагнерівців” до Білорусі був частиною угоди Пригожина з Кремлем після бунту.

Супутникове фото бази ПВК "Вагнер" у Білорусі

Супутниковий знімок із бази “Ціль”, що за 100 км від Мінська, був зроблений 19 липня. На ньому видно близько 60 вантажівок. Кількома днями раніше база була практично порожньою.

У повідомленні вказано, що вантажівками може перевозитися велика військова техніка та інші елементи постачання.

Станом на 19 липня до Білорусі на базу "Вагнера" прибули 300 одиниць військової техніки / Супутниковий знімок
“Вагнер” у Білорусі – новини

За повідомленнями моніторингових груп, станом на 19 липня до Білорусі прибула вже шоста колона з найманцями ПВК “Вагнер”. Кількість цих бойовиків у РБ може становити вже 2000-2500 осіб.

В ГУР Міноборони пояснили, одне із завдань передислокації “вагнерівців” до Білорусі – постійно тримати в напрузі Україну, відтягувати її сили з фронту та засоби та лякати вторгненням з РБ.

Командувач Об’єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв попередив бойовиків “Вагнера” – “якщо вони намагатимуться ступити своїм брудним чоботом на українську землю – на них чекатиме смерть”.

У ДПСУ України 20 липня повідомили, що наразі кількість “вагнерівців” у Білорусі не становить загрози для держави.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: “Колони “вагнерівців” їдуть в Білорусь із таємничим вантажем! Що відбувається?!”

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *