ЦРУ запустило в Мережі нову кампанію з вербування росіян ТСН, новини 1+1

У США наголосили, що відео "абсолютно не призначене" для підбурювання або розпалювання заворушень серед російського населення.

ЦРУ США в межах нового проєкту пропонує росіянам, незадоволених війною проти України та життям у Росії, поділитися таємницями з американськими спецслужбами, і розмістило в Інтернеті відео щодо вербування.

Про це повідомляє CNN.

В опублікованому розвідкою США ролику міститься інформація про новий канал ЦРУ в Telegram. У відео також вказані інструкції про те, як анонімно та безпечно зв'язатися з американською розвідкою. Цей ролик також опублікований у YouTube, Twitter, Instagram та Facebook.

Чиновники ЦРУ, які займаються проєктом з вербування, зазначили, що повномасштабне вторгнення Росії до України створило історичну нагоду, “щоб росіяни прийшли до нас і надали інформацію, якої потребують Сполучені Штати”.

За інформацією видання, це вже не перша кампанія з вербування росіян. Попередні, розпочаті після вторгнення кампанії, були успішними.

Один з чиновників американської розвідки пояснив, що повідомлення, яке в ЦРУ сподіваються донести до росіян, що працюють “у чутливих областях” і мають доступ до цінної інформації, звучить так: “Ми розуміємо вас, можливо, краще, ніж ви думаєте”.

Ще один анонімний чиновник наголосив, що відео “абсолютно не призначене” для підбурювання або розпалювання заворушень серед ширших верств російського населення. Натомість такі ролики намагаються “апелювати до почуття патріотизму” у росіян та переконати їх стати активнішими.

Автори статті зазначають, що поширене розвідкою відео відображає відвертішу рекламу ЦРУ в соцмережах, яка з’явилася рік тому – через два місяці після початку вторгнення. Тоді повідомлення від американської розвідки містили аналогічні покрокові інструкції для потенційних російських інформаторів. В інструкціях ішлося про те, як уникнути виявлення російськими службами безпеки за допомогою віртуальних приватних мереж або VPN та веб-браузера Tor, щоб анонімно та за допомогою шифрування зв'язатися з агентством засобами Dark Web.

У квітні директор ЦРУ Вільям Бернс звертав увагу на те, що після оголошення мобілізації в РФ звідти “втекло набагато більше росіян призовного віку, ніж Кремлю вдалося зібрати та відправити на фронт як гарматне м'ясо”. Бернс також прогнозував, що невдоволення війною “продовжуватиме гризти російське керівництво під постійною дієтою державної пропаганди та практикованих репресій”.

За оцінками ЦРУ, що цінною інформацією з ними готові поділитись десятки тисяч росіян. Американські чиновники кажуть, багато хто з цих людей може не знати, як зв'язатися з ЦРУ, або того, що їхня інформація може становити інтерес.

ЦРУ запустило в Мережі кампанію з вербування російських шпигунів

01:53

Нагадаємо, напередодні видання Washington Post повідомило, що в січні 2023 року власник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин начебто пропонував українським силам через контакти в розвідці розкрити інформацію про позиції російських військ для атак. Натомість Україна мала б відвести вої підрозділи від Бахмута.

Сам Пригожин відхрестився від цієї інформації.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *