Чи закінчиться війна, якщо помре Путін: в ОП відповіли

Подоляк припустив, що смерть Путіна запустить перевороті процеси в самій Росії, але не закінчить війну.

Навіть у разі смерті диктатора Путіна, Росія не припинить війну проти України, але ця смерть може дезорганізувати російську армію.

Таку думку висловив радник голови ОП Михайло Подоляк в ефірі телемарафону.

“Це ілюзія, безумовно, війна не закінчиться, тому що Путін – це тільки один із елементів цієї війни, а в цілому – російська еліта, російські спільноти, ключова російська сутність в тому, щоб проводити цю війну”, – каже Подоляк.

Він припустив, що смерть Путіна запустить певні перевороті процеси в самій Росії. Так звані “вежі Кремля” будуть чубитися між собою, вбивати один одного і конкурувати за владу.

“Це непогані процеси, це процеси деструкції. Але я б хотів, щоб ми не жили в тих ілюзіях, що як тільки з Путіним щось відбудеться, це відразу приведе до фіналу війни. Ні, це пришвидшить фінал війни. Але ключовим елементом фіналізації війни є виключно Україна. Україна має довести на полі бої, що Росії не існує як держави, яка міфологічно “продавала” свою силу”, – пояснив радник голови ОП.

Якою буде реакція армії РФ на смерть Путіна

При цьому він вважає, що смерть Путіна та боротьба еліт РФ за владу точно дезорганізує російську армію в Україні.

“Незрозумілих рішень буде набагато більше. Лояльність армії – взагалі зникне. Як тільки почнуться оці “боярські битви”, це буде означати, що по всій Росії приватні армії почнуть між собою воювати. І тоді певні частини з лінії фронту можуть в ці війни заходити, перебазуючись туди – на територію Російської Федерації”, – підсумував Подоляк.

Нагадаємо, на початку 2023 року секретар РНБО Олексій Данілов та керівник ГУР Кирило Буданов заявили, що диктатору Путіну вже недовго залишилося, оскільки він нібито хворіє на рак.

Раніше у виданні Newsweek написали, що нібито у Кремлі шукають заміну Путіну.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *