Британська розвідка пояснила, чому в Росії масово скасовують паради до 9 травня

У низці російських регіонів скасували паради до 9 травня через страх перед безпілотниками нібито України.

У шести російських регіонах, тимчасово окупованому Криму та в 21 місті РФ скасували паради до 9 травня. Кремль не буде проводити урочисте прийняття, а Москва обмежиться святкування у менших масштабах. Це пов'язано з тим, що керівництво Росії, ймовірно, починає все більше відчувати загрозу через “атаки” безпілотників.

Про це повідомляє розвідка Міноборони Британії в Twitter.

Крім того, у Росії скасували ходу “Безсмертного полку”, під час якої несуть фотографії померлих ветеранів Другої світової війни, а також Армійські міжнародні ігри, під час яких проводять так званий “танковий біатлон”.

“Час удару безпілотників по Кремлю за кілька днів до “Дня перемоги” свідчить про все більшу вразливість Росії до таких атак і майже напевно підвищив відчуття загрози з боку російського керівництва у зв'язку із заходами, присвяченими Дню перемоги”, – йдеться у повідомленні.

У британській розвідці припускать, що скасування заходів до 9 травня, ймовірно, може викликати хвилю невдоволення через війну в Україні.

Нагадаємо, під час репетиції параду до 9 травня на Дворцовій площі в Петербурзі, порушуючи заборону, підняли безпілотник. Його, найімовірніше, заглушили спеціальними засобами, які готують до параду.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *