Британія привітала повернення до України захоплених кораблів – новини України

Велика Британія залишається повністю відданою захисту суверенітету і територіальної цілісності України.

Міністерство закордонних справ Великої Британії закликало Російську Федерацію не перешкоджати проходженню суден через Керченську протоку.

Про це йдеться у заяві на сайті МЗС Британії.

Британія привітала повернення Росією трьох українських суден. Британські дипломати заявили, що “давно назріла необхідність зробити це”.

“Захоплення Росією кораблів суперечило міжнародному праву. Росія не повинна перешкоджати проходженню суден через Керченську протоку”, – наголошується у повідомленні.

Підкреслюється, що Велика Британія залишається повністю відданою захисту суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включно з незаконно анексованим Кримом.

Нагадаємо, сьогодні, 20 листопада, захоплені Росією торік у Керченській протоці кораблі повертаються в Україну – їх готуються зустріти у порту Очакова. Як повідомили у ВМС катери “Нікополь” і “Бердянськ”, а також буксир “Яни Капу” тягнуть до України на буксирі через те, що “росіяни їх угробили”. “Познімали навіть плафони, розетки і унітази. Ми зараз покажемо всьому світу варварське ставлення росіян до всього”, – заявили там. 

Відео

Розікрали все: у якому стані росіяни повернули Україні загарбані кораблі

Допливли до України нарешті полонені росіянами три наші кораблі. Катери "Бердянськ" та "Нікополь", а також буксир "Яни Капу" довелося тягти на буксирі, бо загарбники вкрали з них все, що могли: включно з розетками й унітазами. Чи вже прибули кораблі до порту Очакова – дивіться далі.    

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *