Главная » В Світі » Білл Гейтс за 5 років до коронавірусу передбачив епідемію, яка “може вбити мільйони і стане катастрофою”

Білл Гейтс за 5 років до коронавірусу передбачив епідемію, яка “може вбити мільйони і стане катастрофою”

Мільярдер переконаний, що найбільша загроза для людства саме вірус, а не ядерний вибух.

Ще за 5 років до пандемії коронавірусу засновник Microsoft Білл Гейтс на виступі TED 2015-го року передбачив, що світ зіткнеться з вірусом, і що саме він стане глобальною катастрофою, а не ядерний вибух.

Про це пише The Mercury News.

Більше про: Коронавірус

  • Міста-привиди: нові знімки супутника показали, як через карантин змінились Європа та США
  • Нові випадки коронавірусу та зміна правил карантину. П'ять новин, які ви могли проспати
  • Люксовий карантин: у Швейцарії п'ятизірковий готель пропонує гостям послуги лікарів та тести на коронавірус

Промова одного з найбагатших людей світу була опублікована на YouТube в 2015 році. Він не називав термінів і, тим більше, походження можливого вірусу, але зробив висновок, що світова система охорони здоров'я не готова до епідемії.

“Якщо протягом наступних кількох десятиліть щось вб'є понад 10 млн осіб, то, швидше за все, це буде інфекційний вірус, а не війна. Чи не ракети, а мікроби”, – сказав він.

Гейтс вважав, що реакція на спалах Ебола в 2014-му у людства була занадто повільною і просто пощастило, що вірус не поширився в містах.

“У вас може бути вірус, коли люди почуваються досить добре, але в той же час вони вже заразні, коли сідають на літак і йдуть на ринок. Наступного разу ми можемо бути не такими щасливими”, – зазначив мільярдер.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року, Центр охорони здоров'я Джона Хопкінса, Всесвітній економічний форум та Фонд Білла та Мелінди Гейтс провели симуляцію коронавіруса. Випробування завершилося на етапі, коли через 18 місяців відтоді, як вірус було вперше виявлено, він вбив 65 мільйонів осіб і спричинив глобальну фінансову кризу. Фондові ринки впали на 20% – 40%, а глобальний валовий внутрішній продукт зменшився на 11%.

Відео

Сполучені Штати можуть стати новим епіцентром пандемії коронавірусу – ВООЗ

Сполучені Штати можуть стати новим епіцентром пандемії. Про таке попереджають у Всесвітній організації охорони здоров'я. Наразі у США майже 55 тисяч недужих та 782 жертви хвороби. Конгресу так і не вдалося домовитися про пакет допомоги постраждалій економіці на астрономічну суму – 2 трильйони доларів.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*