Біля берегів Греції зазнав лиха суховантаж з українським екіпажем

Усіх моряків вдалося врятувати.

В Егейському морі внаслідок шторму отримав серйозні пошкодження вантажний корабель NEW LEO. Про це повідомляє Maritime Bulletin.

Суховантаж під прапором Ліберії перевозив сталь з грецького порту Елевсіс у турецький Гемлік. Екіпаж корабля повністю складали громадяни України, а керуюча компанія зареєстрована в Одесі. Після потрапляння в шторм судно нахилилося, що призвело до небезпечного зміщення вантажу. Корабель втратив керованість, а моряки подали сигнал лиха.

Читайте також:

До ліквідації наслідків аварії танкера біля Одеси долучили ВМС України

Рятувальну операцію провели берегова охорона Греції і військово-морські сили цієї країни. Українців на вертольоті зняли з пошкодженого корабля та доправили у безпечне місце. Усього було врятовано 14 осіб. Некероване судно все ще на плаву, однак в будь-який момент може затонути.

Як повідомлялося, український моряк загадково зник з THALASSA PATRIS в Індійському океані прямо під час рейсу. Члени екіпажу в останній раз його бачили 22 листопада, а наступного дня почали пошуки, однак не знайшли.

Відео

Аварія танкера "Делфі": навколо судна хочуть встановити огороджувальні буни

Що робити із танкером "Делфі", який четверту добу лежить біля одеського узбережжя, нині вирішують в адміністрації портів України. Лишати у воді судно не можна, бо його засмокче песок. А витягати — дуже складно. На сполох б'ють і екологи, бо після кораблетрощі узбережжям рознісся запах нафтопродуктів та з'явилися масні плями. Яка подальша доля танкера – у сюжеті.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *