Байден попросив у Конгресу 61 мільярд доларів для України – новини 1+1

Він закликав розглянути запит найближчими тижнями.

Президент Джо Байден попросив у Конгресу допомогу Україні, яка протистоїть Росії. Йдеться про 61 мільярд доларів.

Про це повідомляє Market Watch.

Деталі

Стало відомо, що у п'ятницю, 20 жовтня, Байден попросив у Конгресу близько 14 мільярдів доларів на підтримку Ізраїлю в боротьбі з ХАМАС і понад 61 мільярд доларів на допомогу Україні в війні з Росією, що триває. Це частина ширшого пакета на загальну суму понад 100 мільярдів доларів, який також включає гроші на зміцнення кордону між США і Мексикою та для Індо-Тихоокеанського регіону, включаючи Тайвань.

Переважно допомога Україні призначена для поповнення військових запасів, а також іншої розвідувальної та оборонної підтримки.

Законодавців закликають схвалити запит, адже це допоможе посилити оборонну промисловість США. Як наголосила директор Адміністративно-бюджетного управління Білого дому Шаланда Янг, світ спостерігає за країною, а американський народ очікує, що їхні лідери зберуться разом і реалізують ці пріоритети.

“Я закликаю Конгрес розглянути їх (запити – ред.) у рамках всеосяжної двопартійної угоди найближчими тижнями”, – підсумував Байден.

Раніше президент Сполучених Штатів Джозеф Байден виступив з екстреним зверненням до народу. Він чітко наголосив: США не залишать Україну у війні з Путіним наодинці.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *