Біля берегів Норвегії несподівано зʼявились російські військові судна

Норвежські військові очікують зростання активності РФ у районі в наступні два місяці.

У Норвегії місцеві Сили оборони повідомили про присутність кількох російських війскових суден, які знаходяться у міжнародній акваторії Північного моря.

Про це Сили оборони Норвегії повідомили в коментарі виданню Nettavisen.

“Російські військові судна здійснюють діяльність, пов’язану з Днем перемоги 9 травня. Наразі в Північному морі діють кілька суден, і ця діяльність є більшою, ніж було в останні роки”, – зазначається в коментарі.

Норвежські військові також заявили, що російські судна знаходяться у  міжнародних водах та не ведуть ніякої незаконної діяльності. Сили оборони запевнили, що уважно слідкують за російськими суднами.

“Травень і червень – напружений період навчань наших і союзних Сил оборони. Тому ми перебуваємо в періоді, коли очікується значна діяльність союзників – і Росії – на морі неподалік від нас”, – додали в Силах оборони.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за чотири дні до вибухів на газопроводах “Північний потік” на схід від данського острова Борнгольм перебувало російське спеціальне судно СС-750, яке має на борту мінісубмарину типу AS-26 Priz.

Крім того, ми раніше інформували що Росія суттєво збільшила кількість кораблів у Чорному морі.

Крім того, ми раніше інформували, що за чотири дні до вибухів на газопроводах “Північний потік” на схід від данського острова Борнгольм перебувало російське спеціальне судно СС-750, яке має на борту мінісубмарину типу AS-26 Priz.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *