Авіакатастрофи у Брянській області – Юрій Ігнат розповів про версії росіян

За даними Повітряних сил ЗСУ у Брянській області було знищено 5 літаків.

У Брянській області 13 травня внаслідок авіакатастрофи вертольотів Мі-8 та літаків Су-34 і Су-35 загинули дев’ять російських пілотів. Міноборони РФ досі не оприлюднили офіційної версії падіння літальних апаратів. Речник Повітряних сил Юрій Ігнат наголосив, що події під Брянськом – результат агресивної війни РФ проти України.   

Про це Юрій Ігнат розповів в ефірі телеканалу “Еспресо”.

“Я не можу озвучувати найбільш вірогідну версію щодо падіння гелікоптерів та літаків РФ у Брянській області, оскільки вона відразу стане офіційною. Ми лише можемо відстежувати, що в них там відбувається. В них дуже багато версій щодо падіння літальних апаратів у Брянській області, не вистачає лише версії про якийсь космічний метеорит”, – розповів він.

Ігнат також нагадав, що командування РФ офіційно визнало падіння чотирьох літальних апаратів – двох гелікоптерів та двох літаків. Проте у Повітряних силах ЗСУ зазначали, що Росія втратила п'ять військових літаків у Брянській області.

“Про третій гелікоптер вони теж повідомляли, але не дуже розповсюджували цю інформацію, щоб не сильно травмувати своє населення. Розповідають росіяни про різні версії. Кажуть про наш вплив і їхній. Проте нехай це все залишається на їхній совісті, оскільки падіння цих літаків і гелікоптерів є прямим результатом агресивної війни проти України”, – додав речник.

Нагадаємо, журналісти встановили особу першого з 9 пілотів, що загинули під Брянськом – це льотчик Мі-8 Максим Савченко.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *