Apple та “російським Крим”. Мінфін США перевірить, чи має компанія потрапити під санкції

Там поки що не отримали відповідь від самої компанії.

Українська сторона проінформувала Міністерство фінансів США про некоректне позначення Криму як частини Росії у додатках компанії Apple. Американське відомство має оцінити, чи потрапляють дії компанії під чинний санкційний режим США.

Про це повідомили у посольстві України в США, передає УНН.

Там також зазначили, що поки що не отримали офіційної відповіді від керівництва самої компанії Apple на своє звернення. Відзначається, що у Сполучених Штатах 28 листопада святкують державне свято, День подяки, що за київським часом припадає на 29 число. Тому отримати від компанії відповідь у такий день там вважають малоймовірним.

“По суті порушеного проблемного питання дипустанова інформувала причетні американські федеральні відомства, у т.ч. Міністерство фінансів США, що безпосередньо займається імплементацією американської санкційної політики у контексті російської агресії проти України, у т.ч. моніторингом порушень санкційного режиму з боку американських фізичних та юридичних осіб. Відповідно, оцінка того, чи потрапляють дії компанії Apple під чинний санкційним режим США, буде здійснюватися Міністерством фінансів США”, — додали дипломати.

Раніше у РФ повідомили, компанія Apple нібито визнала окуповані РФ українські Крим і Севастополь російськими. У програмі “Карти” на пристроях компанії окупований Крим позначається як російська територія.

“Світова політика – не ваша сильна сторона” – міністр закордонних справ України відповів компанії Apple. Вадим Пристайко закликав представників компанії уявити, як би вони почувалися, коли їхні технології вкрав би їхній найлютіший ворог.

Посольство України в США невідкладно звернулося до керівництва американської компанії Apple із проханням виправити помилку.

Відео

Посольство України звернулося до Держдепу та Apple щодо "російського Криму" у додатках

Одна з найвідоміших американських компаній у своїх додатках почала позначати Крим як частину Росії. І на думку колишнього посла США в Україні Стівена Пайфера, завдяки цьому стала в один ряд з невизнаними Абхазією, Південною Осетією та Придністров'ям. Подробиці скандалу і як на нього відповіли українські дипломати – у сюжеті.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *