Американський хірург попередив про неефективність масок при коронавірусі – новини світу

Значно більше, ніж пов’язки на обличчі, на увагу заслуговують правила гігієни.

Носіння на обличчі медичних масок не захищає від коронавірусної інфекції. Так вважає провідний хірург Сполучених Штатів Америки доктор Джером Адамс, повідомляє nv.ua.

Як вберегтися від коронавірусу

Він закликав американців не зосереджувати великої уваги на респіраторних масках. “Ефективність масок для запобігання поширенню коронавіруса серед широкої громадськості не доведена. До того ж, люди, які схильні купувати маски, не знають, як їх правильно носити”, – пояснив лікар.

Фотогалерея

Маски на обличчях і перевірка пасажирів у літаках. Світом шириться паніка через вбивчий вірус у Китаї (9 фото)

Адамс переконаний, що маски не допомагають, на відміну від інших заходів. “Є заходи, до яких можна вдатися, щоб забезпечити свою безпеку. І є речі, які не варто робити. І одна з речей, які широкому загалу робити не варто – це купувати маски”, – зауважив він.

Відповіді на головні запитання про коронавірус

Медик пояснив, що важливим є уникнення контактів рук із обличчям, а носії масок частіше торкаються вразливої зони. “Я хочу, щоб американські громадяни розуміли, що є заходи, до яких можна вдатися, щоб убезпечити себе. Потрібно часто мити руки, по 15-20 секунд. При кашлі та чханні потрібно прикриватися рукою. Також потрібно здійснювати соціальні заходи обережності і залишатися вдома в разі хвороби, а також триматися подалі від хворих людей. Все це – важливі заходи для запобігання зараженню коронавірусом”, – розповів Адамс.

Плейлист
19 відео

Спалах коронавірусу в Європі

Всесвітня організація охорони здоров’я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. Серед європейських країн найбільший спалах коронавірусу виник в Італії.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Більше про: Коронавірус

  • Папу Римського перевірили на коронавірус
  • Можливість зупинити коронавірус та президентські перегони в США. П'ять новин, які ви могли проспати
  • В Америці підтвердили ще два випадки коронавірусу

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю – COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *