Американські українці можуть виявитися ключовим фактором виборів у США – ЗМІ

Свої зауваження громадяни США українського походження мають і до республіканців, і до демократів.

Боротьба за голоси американців українського походження може стати одним із вирішальних чинників, які визначать підсумки президентських виборів у США, котрі відбудуться в 2020 році. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на The Hill.

Більше про: "Український" скандал у Вашингтоні

  • У США розслідують новий гучний скандал, пов'язаний з Україною. Глава "Нафтогазу" полетів давати свідчення
  • Адвокат Трампа в Угорщині зустрівся з Луценком. Тепер в Україні мають бути переговори з Шокіним – NYT
  • "Так улаштований світ бізнесу": у Burisma розповіли, чому взяли у компанію сина Байдена

Американські журналісти зауважують, що українці болісно реагують на те, як президент США Дональд Трамп та його однопартійці “атакують” їхню історичну батьківщину, називаючи Україну “центром корупції”. Разом із тим нездатність адміністрації попереднього президента США Барака Обами надати Україні летальне озброєння налаштувала частину української діаспори проти Демократичної партії.

“Високоосвічені та політично активні, американські українці становлять значну частину населення у ключових штатах з невизначеною політичною орієнтацією. Більшість із 1-1,5 млн українців живуть у Каліфорнії та Нью-Йорку, але понад 100 тисяч мешкають у Пенсільванії – тут Трамп виграв у 2016 році з перевагою менш як у 45 тис. голосів”, – зауважує The Hill.

Також на настрої діаспори, на думку видання, негативно впливає озвучена Трампом теорія про те, ніби сервер Національного комітету Демократичної партії у 2016 році зламала Україна, а не Росія. Крім того, багато людей невдоволені намірами Трампа запросити до США президента Росії Володимира Путіна та загалом “українців в США не втішає прихильне ставлення до колишнього агента КДБ”.

Плейлист
40 відео

Хронологія Ukrainegate

Київ виявився втягнутим у велику американську політичну гру, яка може завершитись імпічментом президента Трампа. Україна набуває репутації країни, де американські політики провертають свої темні справи та зводять між собою рахунки.

Нагадаємо, довкола президента США Дональда Трампа розв’язався скандал, пов'язаний з Україною. Видання The Washington Post повідомило про скаргу американського розвідника проти Трампа через розмову американського лідера з іншим іноземним лідером та дану Трампом  “тривожну обіцянку”. Одним з політиків, з яким міг говорити глава Сполучених Штатів, називали президента України Володимира Зеленського. Згодом видання The Washington Post із посиланням на джерела повідомило, що Трамп під час розмови саме із президентом України Володимиром Зеленським тиснув на нього і вимагав розпочати розслідування проти компанії Burisma, якою керував син Джо Байдена – його конкурента на президентських виборах 2020 року. Також Трамп нібито наказав заморозити 400 мільйонів доларів військової допомоги для України за тиждень до телефонного дзвінка. 

У Конгресі США звинуватили Трампа у тиску на Україну та закликали опублікували стенограму розмови президентів Сполучених Штатів та України. Обидві сторони на це погодилися. 24 вересня голова Палати представників США Ненсі Пелосі ініціювала старт процедури імпічменту Трампа. Сам він назвав ситуацію, що склалася, “президентським харасментом”. 

25 вересня Білий Дім оприлюднив стенограму розмови Трампа та Зеленського. Повний текст перекладу дивіться на ТСН.ua.

Вже 26 вересня американська розвідка оприлюднила текст скарги на президента США Дональда Трампа. Як і повідомляли ЗМІ, вона справді стосується розмови Трампа та президента України Володимира Зеленського та тривалого тиску, який, на думку розвідника, вчиняли США щодо України для особистих цілей американського президента. ТСН.ua розповів основні моменти доносу на Трампа – серед них інформація про неоднозначні контакти української сторони з Джуліані, скасування візиту Пенса до Києва та спроби Білого дому приховати все це.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *