Американка 11 років зберігала в холодильнику тіло померлого чоловіка

Точну дату його смерті, як і її причину, повинна визначити експертиза.

Поліція США виявила останки давно померлого чоловіка в холодильнику однієї з приватних квартир в Туелі, штат Юта. Туди правоохоронців викликали через смерть господарки, повідомляє ABC News.

Копи проводили звичайну перевірку після смерті 75-річної жінки на ім'я Жанна Соурон-Матерс. Під час огляду приміщень і була зроблена моторошна знахідка — труп чоловіка в морозильній камері. За попередньою інформацією, це був чоловік померлої жінки.

Обидва тіла направлені на судмедекспертізу. Поліцейські, які працювали на місці події, відзначають візуальну відсутність слідів травм на тілі померлої хазяйки. Причини смерті її та чоловіка повинні тепер встановити фахівці.

Опитані сусіди дали суперечливі свідчення про Пола Едварда Матерса — імовірно, саме його тіло було в холодильнику. Одні заявили, що бачили його півтора роки тому, інші — що він не з'являвся вже протягом 11 років. Слідчі сподіваються встановити, що ж саме відбулося в квартирі і коли обірвалося життя чоловіка.

Також у листопаді у Лодзінському воєводстві Польщі у холодильній камері для зберігання фруктів знайшли тіла двох українців. Загиблими були чоловіки віком 28 і 46 років.

Відео

У морозильній камері знайшли дітей

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *