
Президент Еммануель Макрон зробив дещо сміливий вибір аксесуару на Давосі цього тижня, одягнувши сонцезахисні окуляри в стилі мультфільму “Top Gun”.
Але, схоже, ризик окупився. Замість того, щоб інтернет зосереджувався на деяких складних геополітичних кризах нашого часу, увага людей звернулася до сміливого нового образу французького президента.
А тепер продажі цих сонцезахисних окулярів, виготовлених та придбаних у Maison Henry Jullien, різко зросли. Настільки, що вебсайт, де їх можна було купити, перестав працювати.
Макрон вперше придбав сонцезахисні окуляри Pacific S 01 Double Gold вартістю 659 євро для саміту G20 у 2024 році.
Стефано Фулчір, президент iVision Tech, якій належить Henry Julien, розповів The Guardian: «Мою першу реакцію можна підсумувати трьома літерами: вау! Це був нетиповий день. Я дуже вдячний, що президент носить наші окуляри».
«Я сказав, що із задоволенням надішлю йому пару, але вони відмовилися. Він не прийняв їх як подарунок, а хотів придбати особисто».
Щоб переглянути це відео, будь ласка, увімкніть JavaScript та розгляньте можливість оновлення веббраузера до веббраузера, який підтримує відео HTML5.
Далі

«Французький президент звернув багато уваги на те, чи окуляри були повністю виготовлені у Франції».
На фабриці, де виробляються сонцезахисні окуляри, працює лише 10 людей, які збираються вручну за допомогою того, що iVision називає «давньою технікою».
Але, на жаль, у Великій Британії немає дистриб'ютора, який би зробив їх недоступними для покупки.
Чому Макрон був у сонцезахисних окулярах?
Однак причина, чому Макрон носив окуляри, не зовсім гламурна.
Більше трендів
-

В Іспанії за останні дні сталася четверта залізнична аварія після того, як кран зіткнувся з колією
Світ 17 годин тому
- Незграбний жарт Ілона Маска про Гренландію не вдався до успіху в Давосі
- 22-річній афганській жінці загрожує смерть через побиття камінням за таємне навчання дівчат тхеквондо
- Зеленський заявив, що Європа «виглядає втраченою» після закритої зустрічі з Трампом
Він приховував лопнуту кровоносну судину в правому оці, що він описав як «абсолютно безнебезпечне».
Але попри дещо безглуздий вигляд Давосу, не було сумнівів, наскільки серйозно він ставився до майбутнього, де «міжнародне право топчуть ногами, і де єдиний закон, який, здається, має значення, — це закон найсильнішого».
Хоча він не згадав Дональда Трампа на ім'я, Макрон розкритикував «імперські амбіції», які, за його словами, знову спливають на поверхню, і сказав учасникам, що він надає перевагу «повазі над хуліганами».
Посилаючись на нещодавні погрози президента США щодо Гренландії, він засудив «нескінченне накопичення нових тарифів, які є принципово неприйнятними, тим більше, коли вони використовуються як важіль тиску проти територіального суверенітету».
