Ізраїль та Росія співпрацюватимуть у сфері кіно – реакція посольства України

Ізраїльський уряд підписав договір з РФ про співпрацю в галузі кіновиробництва.

У той час, коли міжнародна спільнота ізолює Росію, яка веде агресивну війну та тероризує мирне населення України, Ізраїль продовжує співпрацю із державою-агресоркою. У день, коли окупанти вчинили черговий теракт, обстрілявши Костянтинівку, уряд цієї країни підписав договір з РФ про співпрацю в галузі кіновиробництва. Цинізм ситуації полягає в тому, що кіно у Росії використовують пропагандисти для виправдання війни в Україні.

Про це йдеться у повідомленні посольства України в Ізраїлі.

“Ми вже не знаємо, як коментувати. Того самого дня, коли російська ракета влучила по багатолюдному ринку на Донбасі в Україні, знову вбивши та поранивши десятки невинних мирних жителів, ізраїльський уряд підписав угоду про співпрацю в галузі кіно з російськими пропагандистами”, – наголосили українські дипломати.

В українському посольстві обурені тим, що Ізраїль пропонує державі-агресору додаткові майданчики для поширення своїх токсичних ідей, і закликали уряд країни “нарешті усвідомити”, що правильним буде зосередити увагу на несправедливості, вчиненій російським керівництвом, а не на підписувати з ним сумнівні угоди.

Нагадаємо, у червні цього року українське посольство в Ізраїлі звинуватило чинний уряд цієї країни на чолі з Беньяміном Нетаньягу у налагодженні тісної співпраці з Російською Федерацією на тлі масштабної агресії, яку веде Кремль проти України, де проживає значна єврейська громада. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *