Ізраїль ліквідував трьох командирів «Ісламського джихаду» під час ударів по сектору Гази

В "Ісламському джихаді" підтвердили загибель цих людей і пообіцяли вжити заходів у відповідь.

Військові Ізраїлю заявили про ліквідацію трьох командирів «Ісламського джихаду» у результаті авіаударів по сектору Гази під час операції «Щит та стріла». Міністерство охорони здоров'я Палестини повідомило, що ще 12 людей загинули в результаті авіаударів.    

Про це повідомляє Israel Hayom із посиланням на армію оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ).

«На цьому етапі ми досягли наших цілей, ми завдали ударів, де було необхідно, і якщо буде потрібно, ми наростимо атаки. Ми готові до будь-якого сценарію», — заявив представник ЦАХАЛ контр-адмірал Даніель Хагарі.

Зазначається, що ліквідовані командири «Ісламського джихаду» відповідальні за нещодавній ракетний обстріл Ізраїлю, коли в бік жителів півдня було випущено понад 100 снарядів. 

Деякі ЗМІ також повідомляли, що окрім командирів, загинули їхні дружини та діти.

Зокрема, було вбито командувача угруповання в північній частині сектору Газа і командира, відповідального за активність «Ісламського джихаду» на Західному березі річки Йордан.

В «Ісламському джихаді» підтвердили загибель цих людей і пообіцяли вжити заходів у відповідь. 

Загалом, за даними регіональних ЗМІ, через зростання напруженості із січня загинули понад 100 палестинців і щонайменше 19 ізраїльтян.

Нагадаємо, під час «параду Перемоги» у Москві 9 травня трапився казус – Путін злякався «хлопка», а це був барабан, який раптово та голосно заграв.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *