Іспанець викопав підземний будинок після сварки з батьками: результат вражаючий (фото)

Хлопець посварився зі своїми батьками через те, що вони заборонили йому надягти спортивний костюм для прогулянки до сусіднього села.

14-річний Андрес Канто з Іспанії посварився з батьками та почав рити яму у своєму саду, а вже через вісім років перетворив її на повне приміщення для проживання.

Про це пише видання Mirror.

Хлопець посварився зі своїми батьками через те, що вони заборонили йому надягти спортивний костюм для прогулянки до сусіднього села. Після сварки Андрес схопив дідову кирку та почав рити землю в саду, щоб кудись виплеснути власний гнів. За вісім років невелика ямка перетворилася на підземну печеру зі сходинками, які ведуть до двох окремих кімнат. У схованці хлопець поставив ліжко, дзеркало та крісло, а також обладнав приміщення колонками, розетками, вугільною піччю і провів Wi-Fi.

Андрес навчається на актора в Мурсії, але все ще знаходить час для роботи над своїм проєктом.

«Під час пандемії я досяг великих успіхів в обладнанні печери, але тепер у мене менше часу на це. Я присвячую лише чотири години на тиждень, щоб копати печеру», — сказав Андрес.

Вирита печера займає приблизно п'ять квадратних метрів саду. «Уся моя родина та друзі звикли до печери, деякі з них навіть люблять допомагати, риючи землю», — пояснив він.

«Іноді я натрапляв на великий камінь, і після годин копання мене могло засмучувати те, що я майже нічого не зробив», — зізнався Андрес. Спочатку ґрунт хлопець виймав відром, але згодом вивчив техніку археологічних розкопок і робота стала легшою.

Згодом хлопець почав облаштовувати кімнати, і для цього застосував аркові входи та склепінчасті стелі з посиленими колонами, щоб запобігти обвалу.

Андрес сказав, що це — прохолодне місце для відпочинку влітку, в найспекотніші місяці року тут постійно зберігається 20 або 21 градус. Однак він додав, що іноді це помешкання затоплює під час сильних дощів, тож це приваблює комах, павуків і равликів.

Літом температура у виритому домі доволі комфортна
Приміщення всередині обладнані розетками та навіть Wi-Fi
Хлопець вже навчається на актора у Мурсії, але все ще знаходить час для роботи над проектом

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у столиці Іспанії Мадриді через піцу загинуло 2 людей, ще 10 отримали травми. Інцидент стався через випадкову пожежу.

Крім того, ми раніше інформували, що 48-річна іспанська спортсменка Беатріс Фламіні увійшла в підземну печеру в Гранаді, коли Росія ще не здійснила вторгнення до України, а світ все ще був охоплений пандемією Covid-19. Тепер їй 50 років і під землею вона провела 500 днів.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *