Євген Пригожин – військовий експерт прокоментував версії падіння літака

Найімовірніше, у літак заклали вибухівку.

Версія про те, що літак з Пригожиним збили, є малоймовірною. Річ у тому, що ракету не можна сховати.

Про це в ефірі ТСН.ua сказав військовий експерт Роман Світан.

Є дві основні версії

Як відзначає Світан, для того, щоб керувати командою на запуск ракети, дуже багато людей має в цьому всьому ланцюжку бути задіяно – починаючи від оператора і закінчуючи командиром частини, з десяток людей або більше.

“Тому версія ракет можлива лише тоді, коли було ухвалено рішення на рівні верхнього керівництва, і це пройшло як команда на виконання. Тому що це воєнний злочин – військовим комплексом знищити цивільний борт. Не має значення, що він перевозив – це реально воєнний злочин без терміну давності”, – наголосив Світан.

Тож, якщо на такі дії пішли, то цілий ланцюжок, це відразу буде зрозуміло. Тому версія з ракетою має місце, але вона занадто контраверсивна.

“А ось закладання в літак вибухової речовини є більш правдоподібною. Ми всі знаємо, що таке “рязанський цукор”, коли ФСБшники закладали у будинки гексоген для підриву десятиповерхівок. Закласти кілька кілограмів вибухівки в основу напівкрил або в корпус – не важко”, – переконаний військовий експерт.

Нагадаємо, ввечері 23 серпня у Тверській області Росії розбився літак, у якому, ймовірно, загинув очільник ПВК “Вагнера” Євген Пригожин, Все, що відомо про інцидент – читайте у матеріалі.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: “СВІТАН: Це помста! Тіло Пригожина підкинули в літак?!”

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *