Загиблі у небі над Тегераном. Що спільного з МН17?

До якого суду в Гаазі може звернутися Україна, щоб покарати винних і отримати компенсації

Ця “катастрофічна помилка” забрала життя 176 людей. Серед них 11 українців – дев'ять членів екіпажу і двоє пасажирів. Помилково випущена ракета, яка поцілила в авіалайнер, загалом убила громадян семи країн: України, Ірану, Канади, Швеції, Афганістану, ФРН і Великої Британії.

Зараз важко сказати, що саме змусило Іран узяти на себе відповідальність. Докази, які почали з’являтися у мережі, інформація спецслужб різних країн, міжнародний тиск…

Головне, що своїм зізнанням Іран не допустив багаторічних мук, яких через мовчання зазнали родичі загиблих у катастрофі рейсу МН17. Вже понад п’ять років вони намагаються з’ясувати, що сталося. Сім'ї загиблих рейсу PS752 заявили, що почувши правду, відчули полегшення і вже цього тижня сподіваються отримати тіла рідних.

На місці катастрофи працюють експерти з метою детального дослідження та остаточного встановлення істини та причин трагедії.

MH17

І схоже, що у катастрофі з літаком МАУ, так само, як і з МН17, без росіян не обійшлося. У мережі майже одразу після падіння повітряного судна почали з’являтися зображення уламків ракети "Тор" – зенітної ракети російського виробництва. Команда Bellingcat збирає та перевіряє на достовірність усі знахідки, намагається з’ясувати, де були зроблені фото та відео. Варто зазначити, що Іран закуповує в Росії ЗРК "Тор".

Отже, що відомо про атаку на літак МАУ Bellingcat, яких висновків дійшли авіаексперти, і як коментує трагедію нідерландський адвокат, що спеціалізується на авіакатастрофах – до якого суду, на його думку, може звернутися Україна?

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *