Сукні, капелюхи і ляльки. 30 українських дизайнерів, які вражали подіуми світу

Сукні, капелюхи і ляльки. 30 українських дизайнерів, які вражали подіуми світу

Українській Незалежності – 30 років

22.08.2021 13:00

Укрінформ

Їхній одяг носять Демі Мур, Джанет Джексон, сестри Кардаш'ян та Ріанна

30 років Незалежності України – 30 українських дизайнерів, які у цей період представляли нашу країну на світових подіумах. Хто, чим і коли прославив нас у модному закордонні, а також невтомно вдягав вдома – читайте про це у нашій публікації.

Її марка одягу отримала визнання не тільки на Батьківщині, але й далеко за межами. Свої колекції представляє на різних престижних виставках та фешн-шоу. У 2015 році покази Полонець відбулися в Чикаго та Нью-Йорку. Її одяг вже має постійних клієнтів, серед них – селебрітіс та фешн-інфлуенсери.

У 2017 році бренд Oksana Polonets нагородили «Золотим знаком якості національних товарів та послуг».

А у 2018 році Україна вперше взяла участь у fashion-події Thai International Silk Fashion Week 2018, яка пройшла в Бангкоку під патронатом самої Королеви Тайланду – нашу країну представила колекція вишитого одягу Оксани Полонець.

2.

В 2003-му Андрій відкрив дизайн-студію ANDRE TAN у Києві. Відтак вже незмінно представляє свої колекції на Ukrainian Fashion Week.

ANDRE TAN запатентував новий напрямок фешн-індустрії за назвою Smart Couture – «комфортна розкіш», і цей напрямок сподобався в столиці високої моди – Парижі.

Німецькі критики на Berlin Fashion Week назвали Андре найкращим молодим дизайнером одягу pret-a-porte.

В 2009 з’явилася друга лінія – a.Tan. Вона відзначається демократичним дизайном.

3.

Кожна нова колекція дизайнерки створюється з урахуванням останніх трендів high fashion.

Колекції бренду були представлені у відомих глянцях: Collezioni Haute Couture (Італія), Point De Vue (Франція), українських – Wedding Magazine, Флер d’Оранж i Fata – та Panna Młoda (Польща).

4.

В 2009-му році виграв конкурс «Bazaar Fashion Forward», який проводив журнал «Harpers Bazaar».

В 2012-му випустив другу лінію одягу «Sasha Kani uniform», яка представляє простий, комфортний і дуже практичний одяг – «міську уніформу».

У тому ж році, спільно з компанією «iStore» Каневський почав створювати сумки і чохли для техніки від компанії «Apple».

Того ж року Каневського додали до списку найцікавіших європейських дизайнерів за версією американського видання Refinery29.

Каневський працює старшим дизайнером в дизайнерській студії Уеста Yeezy, і створює для холдинга лінію одягу Yeezy Gap, яка з’явиться в магазинах у 2021 році. 

5.

Переломним моментом у творчості дизайнерки став конкурс Alta-Moda у Києві, де її колекцію відзначив відомий світовий кутюр’є П’єр Карден.

В 1998 році дизайнерка заснувала власну компанію «Оксана Караванська», якій належить лінія перших в Україні дизайнерських парфумів.

Оксана Караванська є постійною учасницею українських тижнів моди, має бутики й ательє у Львові та Одесі. Шоу-рум бренду Караванської діє в Нью-Йорку.  

6.

У 2005 році на Київському подіумі глава журі Пако Рабанн відзначив українського дизайнера Анісімова, а вже в 2006 року на Ukrainian Fashion Week бида презентована перша колекція нового бренду WAWA.

Дизайнер має три премії Best Fashion Awards в категорії «Кращий дизайнер чоловічого одягу».  

Творчий шлях Олена розпочала у 2008 році, коли вперше представила свою колекцію пiд час Paris Fashion Week. З того часу одяг бренду Olena Dats’ продається більш, аніж у 20 країнах світу. Особливо його люблять на Близькому Сході: у Саудівській Аравії, Кувейті, Катарі, Бахрейні, Об’єднаних Арабських Еміратах. Одним із головних досягнень марки Олена вважає представлення колекцій у Harvey Nichols, Riyadhу.

Одяг бренду Olena Dats представлений в шоу-румі на Beverly Hills Fashion Forwards.

Перший авторський показ моделей (загалом їх було 30) дизайнера Вороніна відбувся в 1989 році у Голівуді (США).

Костюми у Вороніна замовляли Сільвестр Сталлоне, Роман Віктюк, Володимир Гришко, інші відомі політики, спортсмени і актори.

У 2002 році Михайло Воронін відзначився пошиттям смокінгу 500-го розміру (заввишки з триповерховий будинок) і встановив світовий рекорд розміру смокінга, який було занесено до Книги рекордів Гіннеса.

Покази колекцій Voronin відбулися у понад 60 країнах світу.

Зараз одяг її бренду замовляють зі всього світу, він продається в 50 країнах.

В 2019 році Магдич стала співорганізатором народного показу “Вишиванка DAY”, який відбувся у День вишиванки на Поштовій площі Києва.

Дизайнерка  має відзнаки «Ікона Стилю» за версією журналу ELLE, та нагороджена премією «Elle Style Awards».  

На початку кар’єри дизайнер співпрацював з французькою торговою маркою Ette, його колекції були представлені у Франції та Італії.

В 2002 році відкрив власну дизайн-студію і до 2007 року концепція нового бренду одягу IDoL була ідеально продумана і сфорована – це бренд жіночого і чоловічого одягу, який вирізняється своєю ексклюзивною індивідуальністю.  

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *