Главная » Україна » Шляхи коронавірусу

Шляхи коронавірусу

Карта зараження України коронавірусом. Як вона формується у різних регіонах нашої держави – в огляді кореспондентів Укрінформу

Якими шляхами поширюється коронавірус у країні? Зрозуміти це — значить мати інформацію, аби їх перекрити. Кореспонденти Укрінформу в регіонах, проаналізувавши дані органів охорони здоров’я, спробували намалювати картину шляхів, якими відбувалося зараження – від першого пацієнта й досьогодні.

БУКОВИНА. ПЕРШИЙ ПАЦІЄНТ

3 березня — ця дата фіксує появу першого пацієнта з Чернівців, і загалом першого в Україні, у якого було діагностовано і підтверджено коронавірус. Це – чоловік, 39 років, він подорожував Італією, був госпіталізований після прибуття – 29 лютого. Це і є той перший і поки що єдиний пацієнт, який уже одужав (виписаний з лікарні 20 березня).

12 березня на Буковині зафіксовано другого пацієнта, чоловіка з Колінківців Хотинського району 1955 р.н., його дружина повернулася з Італії, сам він госпіталізований 10 березня, і вже теж одужує: перший негативний тест на коронавірус отримав 22 березня.

16 березня — третій і четвертий пацієнт, жінки, госпіталізовані ще 6 та 13 березня, в однієї з них перший тест був негативним, а другий дав позитивний результат, це контактна особа із другим пацієнтом із Колінківців Хотинського району. Інша жінка повернулася з країни, де поширений Covid-19.

16 березня — зафіксована перша смерть на Буковині від коронавірусу (про Covid-19 у померлої стане відомо наступного дня), жінка 33 роки з села Брусниця Кіцманського району, чоловік нещодавно повернувся з-за кордону;

17 березня — шість нових випадків коронавірусу, один із них – підтвердження летального. Інші — дві матері 18 і 31 року та троє дітей — 1 рік і 10 місяців, 6 місяців та 10 років. Матері й діти — це контактні особи від раніше виявленого випадку захворювання.

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*