Ритуальне бюро — допомога в організації похорону та його супровід » Інформаційні новини світу
Главная » Україна » Ритуальне бюро — допомога в організації похорону та його супровід

Ритуальне бюро — допомога в організації похорону та його супровід

Ритуальне бюро — допомога в організації похорону та його супровід

Мало хто після смерті близької людини може з холодною головою підійти до оформлення документів, організації похорону. Здебільшого це вибиває людей з рівноваги. Але час не чекає, важливо якнайшвидше розпочати готуватися до церемонії прощання з померлим. У такій ситуації найкращим рішенням буде звернутися до професіоналів.

Похоронне бюро «Осіріс» працює у Києві понад десять років. Наші спеціалісти мають величезний досвід, завдяки чому завжди дотримуються потрібних термінів. Вони допоможуть оформити всі необхідні документи, перевірять відповідність внесеної інформації. Все це є важливою базою як для поховання, так і для вступу в право наслідування. Також наші фахівці організують похорон відповідно до ваших очікувань — соціальне поховання або траурний захід VIP-формату.

Послуги ритуального бюро «Осіріс»

На нашому сайті можна детальніше ознайомитися з повним списком послуг, що надаються. Їх можна замовляти як у комплексі, так і окремо. Головними є:

1. Оформлення довідок та іншої документації. 

2. Організація похорону/кремації.

3. Оренда транспорту для перевезення близьких.

4. Копка могил, комплексне прибирання та догляд за ними.

5. Транспортування покійного з іншої країни, оренда катафалка.

6. Відспівування покійного.

7. Продаж необхідних ритуальних товарів (труни, стрічки, вінки тощо).

8. Проведення поминального обіду.

Якщо є особисті побажання, то наші фахівці їх обов’язково врахують, зроблять все можливе, щоб ви залишилися задоволені церемонією прощання. 

Ритуальне бюро «Осіріс» працює цілодобово. Вам не потрібно чекати до ранку, ви можете зателефонувати та замовити необхідні послуги в будь-який час. Диспетчер швидко відповість на дзвінок та направить бригаду за вказаною адресою.

Перед виконанням послуг будь-якого типу між ритуальним бюро та клієнтом укладається договір. Це не тільки гарантує своєчасність послуг, дозволяє зафіксувати обумовлену вартість, але і виключає можливі непорозуміння. 

Поховання військовослужбовців

Похоронне бюро «Осіріс» надає послуги з організації похорону не тільки для цивільних осіб, а й для військовослужбовців. Ми розуміємо, що важливо віддати данину пам’яті з урахуванням відваги, доблесті та подвигів покійного. Тому, крім стандартного прощання та поховання, пропонуємо:

1. Військовий оркестр.

2. Почесну варту.

3. Прапороносців із державними прапорами.

Крім того, наші фахівці нададуть інформацію стосовно пільг від держави та можливість їх отримання. Звертайтеся до нас, щоб гідно провести близьку людину в останній шлях. 

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*