Ремонт кухні: на якому етапі замовляти меблі » Інформаційні новини світу
Главная » Україна » Ремонт кухні: на якому етапі замовляти меблі

Ремонт кухні: на якому етапі замовляти меблі

Як розпочати ремонт кухні

Багато домовласників вважають, що ремонт кухні — цілий обряд посвяти, оскільки це найпопулярніша робота з переробки після ванних кімнат. При ремонті кухні необхідно пройти певні етапи, які потребують ретельного планування та великого терпіння. Почніть пошук ідей із перегляду ваших улюблених дощок та сайтів, присвячених облаштуванню будинку, наприклад кухні — фото на wowMEBLI.

Планування ремонту кухні за кілька простих кроків

Однак переробка кухні «зроби сам» не обов’язково має бути складною. Ми розглянемо, які аспекти ремонту кухні домовласник може виконати самостійно, а в яких випадках для успішного та ефективного ремонту кухні потрібна допомога професіоналів.

1. Зберіть та накидайте ідеї для перепланування кухні

Перший і найпростіший крок у переплануванні кухні – вирішити, чого ви хочете. У міру вивчення, зберігайте ідеї в папці або на дошці бачення, щоб допомогти в розробці ваших особистих планів переробки. Корисно переглянути безліч варіантів планування та ідей, щоб зрозуміти, які світильники, текстури та матеріали ви хочете бачити у своїй новій кухні. Ви також повинні подумати про те, як буде використовуватися ваша кухня і чи ваш новий дизайн поєднуватиметься з існуючим плануванням.

Накидайте загальний проект перепланування, як тільки у вас з’являться деякі (реалістичні) ідеї. Планування приміщення має бути вашою першою турботою. Визначення відстані між шафами, розташування кухонного острова, розташування побутової техніки та інші практичні питання — все це важливі етапи процесу проектування. Знаючи точний план, потенційні підрядники зможуть краще уявити обсяг робіт, що полегшить отримання попереднього кошторису на переробку кухні, для цього легше замовити дизайн кухні онлайн.

2. Визначте бюджет та терміни ремонту кухні.

Настав час з’ясувати, скільки коштуватиме ваша ідеальна кухня, коли ви вже маєте уявлення про те, як вона має виглядати. Щоб створити міцну основу для ремонту кухні, проведіть невелике дослідження. Хоча визначити точну вартість ремонту кухні на такому ранньому етапі складно, встановлення стелі бюджету зараз дозволить вам розпочати спілкування з професіоналами.

Ви також маєте приблизно уявляти, скільки часу займе перепланування кухні, щоб психологічно підготуватися до цієї важливої ​​справи. Хоча терміни залежать від багатьох факторів, таких як розмір вашої кухні, обсяг виконуваних робіт і підрядники, з якими ви можете працювати, експерти вважають, що переробка кухні може зайняти від одного до трьох місяців.

3. Заручіться допомогою експертів

Портал wowMEBLI пропонує користувачам повний список меблевих компаній та допомогу з вибору компанії, яка пропонує виробництво меблів в Україні на замовлення. Проект може стати чудовим місцем, де можна знайти надійного виконавця замовлення.

Від гранітних стільниць до кухонних шаф на замовлення та управління проектом — практично для кожного аспекту значної обробки кухні знайдеться свій професіонал. Ваше завдання – знайти найкращих професіоналів для реалізації вашого унікального дизайну, використовуючи друзів, колег та старі добрі дослідження. Відвідайте великі магазини та виставкові зали, щоб отримати уявлення про всі доступні вам матеріали і, можливо, отримати кілька рекомендацій.

Якщо ви ще не зробили цього, то після остаточного визначення бюджету, плану та загального дизайну слід звернутися до професійного підрядника. Правилом хорошого тону є отримання щонайменше трьох різних кошторисів, кожна з яких має містити терміни виконання робіт. Пройдіться з кожним потенційним підрядником, щоб обговорити всі деталі переробки кухні та визначити, чи потрібно вам збільшити чи зменшити бюджет.

Навіть якщо ви хочете недорого переробити кухню «зроби сам», ніколи не наймайте підрядника для переробки, ґрунтуючись на найнижчій ціні. Низький кошторис може свідчити про те, що підрядник потребує роботи і/або має намір використовувати неякісні продукти.

4. Приготуйтеся до демонтажу

Документи були ретельно вивчені та схвалені, дизайн завершено, а бригада, яку ви найняли для допомоги, готова розпочати демонтаж кухні. Деякі домовласники можуть вирішити залишити свій будинок після початку зносу кухні, тоді як інші віддадуть перевагу залишитися. Якщо ви вирішите так вчинити, вам слід врахувати кілька моментів:

  • В іншій частині будинку влаштуйте імпровізовану кухню.
  • Переконайтеся, що достатньо місця для приготування страв.
  • Візьміть із собою лише ті інструменти, які знадобляться для приготування їжі (читайте: ніяких вафельниць).
  • Продукти, що швидко псуються, слід зберігати в міні-холодильнику.
  • Паперові тарілки, пластикові столові прилади та склянки повинні бути у вашій коморі.
  • Продукти, що не швидко псуються, такі як арахісова олія, крекери і батончики для перекушування, повинні бути завжди під рукою.
Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*