Корпоративна вакцинація: ключ до успішної роботи під час пандемії » Інформаційні новини світу
Главная » Україна » Корпоративна вакцинація: ключ до успішної роботи під час пандемії

Корпоративна вакцинація: ключ до успішної роботи під час пандемії

Корпоративна вакцинація: ключ до успішної роботи під час пандемії

29.09.2021 10:00

Укрінформ

Українські підприємства діляться організаційним досвідом, як вони потурбувалися про здоров’я своїх співробітників

Тільки дуже недалекоглядні люди могли ігнорувати, що з настанням осені показники захворюваності на коронавірусну інфекцію стрімко поповзуть угору. Четверта хвиля COVID-19 в Україні – це уже даність. За добу 23 вересня додалося понад 9 тисяч нових хворих. А буде більше і значно більше: за свіжим прогнозом НАНУ, пік «четвертої» – це 15-17 тисяч щодня, а на спад хвиля піде не раніше середини грудня.

Те, що єдиний наразі засіб убезпечити себе якщо не від хвороби, то від тяжкого її перебігу – це вакцинація, можна не повторювати. Але справа в іншому: економіка, бізнес – теж «хворіють» на ковід і дуже тяжко. Ми всі (і не лише ми – увесь світ) добре пам’ятаємо, як навесні 2020 року «лягали» цілі галузі. Нині у нас є досвід, і тому не підлягає сумніву формула: відповідальні люди вакцинуються від COVID-19, а відповідальний менеджмент усіляко допомагає в цьому своїм співробітникам, робить усе для того, щоби люди у них не хворіли, або якщо ж таки «накрило» – одужували швидко.

ЗАБЕЗПЕЧИТИ НОРМАЛЬНУ РОБОТУ ПІДПРИЄМСТВ ПІД ЧАС 4-Ї ХВИЛІ – ЦЕ РЕАЛЬНО

З 20 вересня в Україні діє оновлена «карантинна» постанова, яка змінює підхід до обмежень у червоній та жовтій зонах. «Постанова не посилює обмеження, а деякою мірою навіть послаблює, – сказав на пресконференції 14 вересня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. – На сьогодні держава дала змогу всім громадянам вакцинуватися. Тож ми дозволяємо роботу закладів у жовтій або червоній зоні, за умови, що колектив і відвідувачі матимуть ковід-сертифікати. Це нормальні умови для того, щоб не блокувати економіку, не закривати школи й садочки, не зменшувати ВВП й надходження в бюджет».

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*