Главная » Суспільство » Зеленський просить ВР негайно розглянути законопроект підтримки культури та креативних індустрій

Зеленський просить ВР негайно розглянути законопроект підтримки культури та креативних індустрій

Володимир Зеленський

КИЇВ. 15 червня. УНН. Президент України Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням якнайшвидше розглянути у другому читанні проект закону №3377 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”. Про це повідомляє УНН із посиланням на ОП.

Так, у своєму листі Зеленський наголошує, що надання соціальних та економічних гарантій для підтримки громадян і бізнесу в умовах карантинних обмежень через поширення коронавірусу потребує швидких і ефективних рішень.

“З огляду на зазначене і важливість підтримки суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сферах культури та мистецтв, креативних індустрій, культурно-пізнавального туризму і щодо роботи яких встановлено суттєві обмеження, прошу сприяти якнайшвидшому розгляду та прийняттю Верховною Радою України рішення щодо згаданого проекту закону України”, – йдеться у листі Президента.

Нагадаємо, що 13 травня ВР ухвалила за основу проект закону №3377, спрямований на підтримку сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з карантином через поширення COVID-19. Відповідне рішення підтримали 260 народних депутатів.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*