Україна виконала три з чотирьох рекомендацій ЄС і готується ухвалити останню

Україна виконала три з чотирьох рекомендацій ЄС і готується ухвалити останню

Україна виконала три з чотирьох додаткових рекомендацій ЄС, а остання рекомендація щодо лобіювання перебуває на стадії ухвалення. Український уряд також розпочав самоперевірку свого законодавства на відповідність європейському праву.

Україна виконала три з чотирьох додаткових рекомендацій ЄС. Остання у процесі ухвалення. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає УНН.

Україна вже виконала три з чотирьох додаткових рекомендацій Європейського Союзу. Четверта — це урядовий законопроєкт про лобіювання, який Верховна Рада вже ухвалила у першому читанні.

– зазначив Шмигаль.

Деталі

Український Прем’єр-міністр зазначив, що ці додаткові рекомендації ЄС стосуються посилення інституцій і трансформації законів відповідно до європейських правил. Україна отримала їх в листопаді минулого року.

Шмигаль також повідомив, що Уряд запустив так званий селф-скринінг українського законодавства на відповідність до європейського, не чекаючи такої вказівки від європейських партнерів. А вже 17 січня Єврокомісія підтримала рішення розпочати скринінг українського законодавства у межах підготовки переговорної рамки.

“Зосереджуємо ресурси та енергію, аби максимально швидко бути готовими до вступу в ЄС”, –написав Шмигаль.

Також Денис Шмигаль заявив, що цього року Уряд схвалить Національну програму адаптації законодавства України до права Європейського Союзу.

Венеційська комісія оприлюднила рекомендації щодо українського закону про нацменшини09 жовтень 2023, 13:09 • 4098779 переглядiв

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *