У реєстрі зниклих безвісти вже 16 тисяч імен – Клименко

У реєстрі зниклих безвісти вже 16 тисяч імен – Клименко

Міністерство внутрішніх справ України має 16 000 осіб у реєстрі зниклих безвісти і стикається з проблемами при проведенні порівнянь ДНК тих, хто перебуває за кордоном.

У реєстрі зниклих безвісти за особливих обставин, який веде МВС, знаходиться вже 16 тисяч людей. Про це повідомив виконувач обов’язків глави МВС Ігор Клименко в ефірі національного телемарафону, передає УНН.

У нас працює реєстр. Веде його міністерство внутрішніх справ. В цьому реєстрі 16 тисяч осіб. 

– сказав Ігор Клименко.

Деталі

Клименко повідомив, що наразі вдалося повністю налагодити комунікацію з рідними зниклих безвісти за особливих умов. Проте міністр зауважив, що МВС зіткнулися з проблемою при пошуку безвісти зниклих, пов’язаною з необхідністю забору ДНК.

Дуже багато наших громадян виїхало за кордон. Ми не могли порівняти відповідні ДНК тих тіл, які в бюро судово-медичних експертиз, із ДНК рідних, які за кордоном. 

– пояснює Ігор Клименко.

Тому МВС звернулося до громадян України, які знаходяться за кордоном. Першочергово — в Польщі та Німеччині. Щоб вони здали свої зразки ДНК для порівняння. Щодо інших країн, то МВС працює з міжнародним комітетом зниклих безвісти й вже в перших числах січня оголосить прийом заявок громадян, які перебувають у країнах ЄС та хочуть здати ДНК.

Нагадаємо

З 28 листопада по 5 грудня українці в Польщі та Німеччині надали 165 зразків ДНК, щоб допомогти знайти родичів, зниклих безвісти за особливих обставин. 

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *