Венеція забороняє туристичні групи понад 25 осіб

Венеція забороняє туристичні групи понад 25 осіб

Венеція обмежує туристичні групи до 25 осіб і забороняє гучномовці для боротьби з масовим туризмом. Нові правила набувають чинності з 1 червня 2024 року.

Муніципалітет Венеції вводить обмеження на кількість членів груп у супроводі туристичних гідів. Групи не зможуть перевищувати 25 осіб, тобто половину пасажирів туристичного автобуса. Про це пише Venezia Today, передає УНН.

Деталі

У боротьбі з негативними наслідками масового туризму місто Венеція забороняє туристичні групи понад 25 осіб у супроводі екскурсоводів. Таке рішення ухвалила міська рада на останньому засіданні та повідомила напередодні. Ця міра стосується центру міста та островів Мурано, Бурано і Торчелло. Також на екскурсіях по місту в майбутньому заборонять використовувати гучномовці.

У Грузії стався землетрус30 грудень 2023, 07:27 • 37011 переглядiв

Заходи набирають чинності з 1 червня 2024 року. Це спрямовано на сприяння сталому туризму та забезпечення захисту та безпеки міста, сказала міський радник з питань безпеки Елізабетта Пеше.

Крім того, мер Венеції Луїджі Бруньяро підписав указ про захист громадської безпеки в новорічну ніч. З 31 грудня до 1 січня 2024 року з 6:00 у магазинах, барах та відкритих кіосках забороняється продаж та подача напоїв у скляних пляшках, закупорених банках та пластикових пляшках. Також на вулиці заборонено вживати будь-які напої.

У Французьких Альпах лавина вбила 54-річну британку та її 22-річного сина30 грудень 2023, 02:33 • 30046 переглядiв

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *