В КНДІСЕ розповіли, скільки вибухівки міститься у бойовій частині ракети “Циркон”

Шукаєш правду?

Долучайся до нашого Telegram-каналу!

В КНДІСЕ розповіли, скільки вибухівки міститься у бойовій частині ракети "Циркон"

Боєголовка російської ракети “Циркон” містить не більше 40 кілограмів вибухівки і є меншою у порівнянні з ракетами Х-101 і Х-22, стверджують експерти Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

У бойовій частині ракети “Циркон” міститься не більше 40 кілограмів вибухівки. Бойова частина цієї ракети є меншою у порівнянні з ракетами “Х-101” та “Х-22”. Про це “Суспільному” розповів керівник лабораторії військових досліджень Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Андрій Кульчицький, пише УНН.

Деталі

“Аналізи ми ще поводимо, визначимо яка саме там речовина. Але бойова частина мала: в порівняння і бойовою частиною таких ракет як X-101 та X-22 не йде”, – розповів експерт КНДІСЕ.

Додав, що українська ППО здатна збивати ракети “Циркон”. За його словами, на одному з уламків, враженої 25 березня ракети чітко видно, що вона була збита системою Patriot. А Також відзначив, що ця розрекламована росіянами ракета не виконує свою бойову задачу.

“Бойову задачу зазначена ракета не виконує. Все що заряджене, всі характеристики “супер”, “гіпер” – все це слова, а насправді до бойового застосування ракеті ще йти та йти. Вона летить не туди куди треба, виконує не ту роботу, для якої пристосована”, – зазначив Кульчицький.

Нагадаємо

Фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз після проведених досліджень першими офіційно повідомили, що 7 лютого під час удару по Україні рф застосувала ракети “Циркон”.

“За попередньою інформацією, дійсно маємо наявний факт використання ракети 3М22 “Циркон”. Про це свідчить маркування на частинах та уламках, ідентифікація вузлів і деталей, особливості відповідного типу зброї. На кількох уламках шляхом лазерного гравіювання та методом тиснення виконано надпис 3Л22, що свідчить про конкретний вузол з конкретного виробу. Крім того, болти на рульових механізмах мають маркування у вигляді цифр 26, що є особливістю “Циркону”. Інші маркування на уламках ракети вказують на дату виробництва її складових компонентів − кін. 2023-2024 роки. Це означає, що ракета була зібрана нещодавно”, – повідомив директор КНДІСЕ Олександр Рувін.

Додав, що ракета не відповідає заявленим росією характеристикам і не містить жодних новітніх технологій.

“Ракета летіла зі швидкістю не більше ніж 2,5 тисячі кілометрів. Уражаючі фактори поки що теж не відповідають заявленим. Збірка російська: у деяких місцях ще лазером написані номери, а десь видряпані цвяхами. Деякі плати ручної збірки. Є новітні речі безпосередньо у деяких вузлах. Решта все: стандартні двигуни, якість металу, складові частини нічим особливим не вирізняються, нічого революційного немає. Ми, правда, зараз вивчаємо, яка вибухова речовина використовувалася”, – розповів Рувін.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *