UNITED24 за донат розігрує лімітовані LEGO-моделі українських пам’яток культури

КИЇВ. 16 листопада. УНН. В рамках ініціативи UNITED24 відомі розробники конструкторів створили LEGO-моделі визначних українських пам’яток, щоб зібрати кошти на відбудову України. Про це заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає УНН.

Цитата

“Маємо перші LEGO-моделі в лімітованій кількості — київську Україну-Мати, кримське Ластівчине гніздо та маріупольську стару водонапірну вежу”, — розповів Федоров.

Деталі

За його словами, купити набори конструкторів неможливо — лише виграти за пожертву від 24$ через UNITED24. Усі кошти спрямують на відновлення будинків у Київській області.

Міністр наголосив, що українські LEGO-пам’ятки — це можливість долучитися до відбудови та популяризувати архітектурну спадщину України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: UNITED24: у Чернігові на ремонт пошкодженої війною лікарні виділили понад 600 тисяч євро

Доповнення

В UNITED24 розповіли, що наступні конструктори з’являється лише навесні.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Один коментар

 1. Я хочу поділитися своїм дивовижним досвідом із ворожкою Марією, чиї неймовірні здібності допомогли мені подолати безпліддя і подарували мені радість материнства. Марія працює зі стародавніми таїнствами з Єрусалима, і її дари справді унікальні.

  Кілька років тому, коли я і мій чоловік зіткнулися з проблемою безпліддя, ми звернулися по допомогу до різних лікарів і фахівців, але ніщо не приносило бажаного результату. Було важко зберігати надію, але тоді ми почули про ворожка Марію і вирішили спробувати.

  Від самого початку нашої зустрічі, Марія створила атмосферу тепла та розуміння. Вона уважно вислухала нашу історію і, використовуючи свої давні таїнства, передбачила, що зміни на шляху до щастя вже почалися. Її передбачення було точним. Незабаром після нашої зустрічі я виявила, що вагітна!

  Марія супроводжувала нас протягом усієї вагітності, підтримуючи своїми словами та порадами. На світ з’явився здоровий хлопчик, і ми вдячні Марії за її дивовижні дари і допомогу в цьому важливому періоді нашого життя.

  Ворожка Марія – справжній ангел, здатний відкрити завісу майбутнього і пролити світло в найтемніші куточки нашого життя. Її стародавні таїнства з Єрусалима – щось дивовижне, і я не можу рекомендувати її достатньо. Якщо ви стикаєтеся з труднощами або шукаєте відповіді, Марія – людина, до якої варто звернутися. Вона не тільки ворожка, а й справжній зцілитель, що змінює життя на краще.
  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  No votes yet.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *