Туреччина обмежує експорт до Ізраїлю до припинення вогню в Газі

Шукаєш правду?

Долучайся до нашого Telegram-каналу!

Туреччина обмежує експорт до Ізраїлю до припинення вогню в Газі

Туреччина оголосила про обмеження експорту сталі, заліза, алюмінію та іншої продукції до Ізраїлю до тих пір, поки не буде досягнуто припинення вогню в Газі.

У вівторок Туреччина оголосила, що обмежить експорт до Ізраїлю низки товарів, у тому числі сталі, заліза та алюмінієвих композитних виробів, – до припинення вогню в Газі. Про це передає УНН із посиланням на Anadolu та Reuters.

Деталі

У вівторок 9 березня Туреччина оголосила, що обмежить експорт до Ізраїлю, поки не буде припинення вогню в секторі Газа. Йдеться про експортні обмеження щодо 54 товарів, у тому числі алюмінію та сталі, які набувають чинності негайно.

Запровадженні обмеження тако є відповіддю на відмову Ізраїлю дозволити Анкарі доставити гуманітарну допомогу в Газу, передає “Anadolu”.

Немає жодного приводу, під яким Ізраїль міг би перешкоджати нашим авіаперевезенням допомоги голодуючим жителям Гази. У цій ситуації ми вирішили вжити нову серію заходів проти Ізраїлю

 – заявив міністр закордонних справ Туреччини Хакан Фідан в інтерв’ю турецькому інформаційному агентству.

Міністр закордонних справ Ізраїлю Ісраель Кац відреагував на це, заявивши, що Туреччина “в односторонньому порядку порушила” торговельні угоди своїм рішенням обмежити експорт до Ізраїлю, і що Ізраїль вживатиме аналогічних заходів проти продукції з Туреччини.

Нагадаємо

Ізраїль виводить наземні війська з південної частини сектора Газа після завершення місії в районі Хан-Юніса, зберігаючи значні сили в цьому районі для майбутніх операцій проти ХАМАС.

Також УНН повідомляв, що Ізраїль схвалив відновлення переходу Ерез та використання порту Ашдод для допомоги Газі.

Ірак планує відремонтувати нафтопровід Кіркук-Джейхан до Туреччини, що дозволить експортувати до 350 000 барелів на добу до кінця місяця, що може викликати напруженість у відносинах з курдською владою щодо контролю над доходами від нафти.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *