Суд по Києво-Печерській Лаврі відбудеться наступного тижня — міністр

КИЇВ. 22 квітня. УНН. Наступного тижня Господарський суд Києва повторно розгляне позов національного заповідника «Києво-Печерська лавра» стосовно усунення перешкоди від УПЦ МП щодо передачі майна державі. У міністерстві очікують на позитивне рішення суду, повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко в ефірі національного телемарафону, передає УНН.

Цитата

«Наступного тижня має бути повторний розгляд цього питання в Київському господарському суді. Мова йде про те, щоб перешкоджання доступу державної комісії до цих об’єктів було припинено. Якщо рішення суду буде позитивним, на що ми сподіваємося, то в роботу йдуть судові виконавці», — повідомив Ткаченко.

Деталі

Він зауважив, що у міністерстві «сподіваються на добру волю та розуміння» представників УПЦ МП, які зараз незаконно знаходяться на території Нижньої Лаври.

«Вони прийдуть до тями, і ми почнемо нормальну співпрацю, і держава зможе розібратися з тим майном, яке знаходиться там», — сказав міністр.

Відповідаючи на запитання, якщо представники УПЦ МП продовжать перешкоджати комісії МКІП, Ткаченко підкреслив: «Судові виконавці мають приступити до своєї роботи».

Також міністр розповів, що наразі комісія оглянула кілька приміщень, «куди був можливим доступ». Він зауважив, що наразі головним є те, що робота триває, і продовжиться наступного тижня.

«Є певні плани… Очевидно, що після того, як правоохоронці почали діяти проти митрополита Павла і порушників громадського спокою, ситуація змінюється, і ми сподіваємося на те, що надалі вона буде відбуватися у більш цивілізований спосіб», — поінформував Ткаченко.

Нагадаємо

31 березня заповідник «Києво-Печерська лавра» звернувся до суду і попросив зобов’язати Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру (чоловічий монастир) Української Православної Церкви усунути перешкоди для передачі майна Лаври законному власнику — державі.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *