Главная » Суспільство » Стали відомі переможці кінопремії “Золота Дзиґа”-2021

Стали відомі переможці кінопремії “Золота Дзиґа”-2021

КИЇВ. 13 червня. УНН. Церемонія нагородження п’ятої національної кінопремії “Золота Дзиґа” відбулася 12 червня у КВЦ “Парковий”. У 2021 році трансляції не відбулось, а імена переможців опубліковано на Facebook Української кіноакадемії, яка є організатором премії, передає УНН.

Що відомо

Ведучими “Золотої Дзиґи 2021” виступили акторка та телеведуча Дар’я Трегубова й телеведучий Олег Панюта.

Цьогоріч статуетки вручали в 23 номінаціях, серед них одна нова — “Найкращий ігровий серіал”.

Фаворитом цьогорічної премії стала драма Валентина Васяновича “Атлантида”, яка отримала шість нагород.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналісти NYT удостоєні Пулітцерівської премії за матеріали про COVID-19

Список переможців:

  • Найкращий фільм: “Атлантида”, Валентин Васянович.
  • Найкраща режисерська робота (ім. Ю. Г. Іллєнка): Валентин Васянович, “Атлантида”.
  • Приз глядацьких симпатій: “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”, Михайло Костров.
  • Найкраща чоловіча роль: Юрій Кулініч (“Погані дороги”).
  • Найкраща жіноча роль: Марина Кошкіна (“Забуті”).
  • Найкраща чоловіча роль другого плану: Ігор Колтовський (“Погані дороги”).
  • Найкраща жіноча роль другого плану: Оксана Вороніна (“Погані дороги”).
  • Найкраща операторська робота: Валентин Васянович (“Атлантида”).
  • Найкраща робота художника-постановника: Владлен Одуденко (“Атлантида”).
  • Найкращий сценарій: Наталка Ворожбит (“Погані дороги”).
  • Найкраща музика: Антон Байбаков (“Черкаси”).
  • Найкраща пісня: “Пола-ла-ла”, гурт Dakh Daughters, Софія Байбакова (“Віктор_Робот”). Музика — Антон Байбаков, слова — Марися Никітюк.
  • Найкращий документальний фільм: “Земля блакитна, ніби апельсин”.
  • Найкращий короткометражний ігровий фільм (ім. Ю. А. Мінзянова): “Бульмастиф”.
  • Найкращий короткометражний анімаційний фільм: “Історія України за 5 хвилин”.
  • Найкращий ігровий серіал: “Спіймати Кайдаша”, Олександр Тіменко (СТБ).
  • Найкращий дизайн костюмів: Галина Отенко, Керо Марія (“Толока”).
  • Найкращий грим: Марія Петровська (“Безславні кріпаки”).
  • Найкращий звук: Ігор Барба, Борис Петер (“В. Сильвестров”).
  • Найкращий монтаж: Валентин Васянович (“Атлантида”).
  • Найкращі візуальні ефекти: Олексій Москаленко (“Атлантида”).
  • Відкриття року: Наталка Ворожбит.
  • Премія за внесок розвитку українського кінематографу: Роман Балаян.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*