Під час повторних ударів по Запорізькій області загинув пожежний-рятувальник, ще двоє зазнали поранень. В Одеській області ударною хвилею пошкоджено автобус із 12 дітьми; серйозних травм немає.

Російські війська продовжили завдавати ударів по регіонах України під час робіт рятувальників після нічного обстрілу. У Запорізькій області загинув пожежний-рятувальник, ще двоє працівників отримали поранення, тоді як в Одеській області ударна хвиля пошкодила автобус із 12 дітьми. Про це повідомляє міністр внутрішніх справ Іван Вигівський, передає УНН.
Деталі
Поки наші підрозділи рятують постраждалих від нічного обстрілу, росіяни запускають нові ракети й дрони по регіонах України. Під удар потрапив автобус із дітьми та рятувальники, які допомагали травмованим
Також, за словами посадовця, дві години тому в Запорізькій області через повторний удар загинув пожежний-рятувальник Олександр Продан.

Світла пам’ять Олександру та щирі співчуття родині. Це непоправна втрата для всього колективу системи МВС. Ще двоє працівників отримали поранення, їх терміново доправили до лікарні. Вдень під час повторного обстрілу Одеської області ударною хвилею пошкодило автобус, у якому було 12 дітей. На щастя, минулося без серйозних поранень, у однієї дитини незначні подряпини
Натомість, в Одесі триває фіксація руйнувань після нічного обстрілу, а всім постраждалим надається необхідна медична допомога. Роботи продовжуються і в Харкові.










У перші хвилини після обстрілу поліцейські та рятувальники евакуювали жителів із пошкодженого будинку. Серед врятованих — родина з немовлям та чоловік на кріслі колісному. Станом на зараз відомо про майже 40 постраждалих людей. На місці працює мобільний сервісний центр МВС, де можна оперативно відновити документи. Адміністратори вже надали десятки консультацій
Також Іван Вигівський зазначив, що вранці російські військові вдарили і по Чернігівщині. У Семенівській громаді безпілотник влучив поблизу крамниці. Поліцейські на службовому автомобілі евакуювали трьох поранених людей до лікарні.
