Портрет Джонні Деппа завдовжки 20 років » Інформаційні новини світу
Главная » Суспільство » Портрет Джонні Деппа завдовжки 20 років

Портрет Джонні Деппа завдовжки 20 років

Портрет Джонні Деппа завдовжки 20 років

Сьогодні нам вдалося поспілкуватися з талановитою українською художницею та мистецтвознавцем Іриною Федоренко (SEMIRA), яка після початку війни поїхала із сином та матір’ю до Німеччини і зараз живе та займається мистецтвом у Мюнхені. Ірина відома своїми неймовірними портретами, живі очі дивляться на глядача з кожної картини. Десятки виставок у музеях та галереях по всьому світу, публікації у ЗМІ у різних країнах, роботи Ірини – у колекціях кількох музеїв та у знаменитих людей вдома.

— Розкажи про історію з портретом Джонні Деппа? Ми спостерігали за цією історією з твоїх постів у Фейсбук, що було насправді?

— Насправді — була історія довжиною більше, ніж у 20 років: я малюю портрети Джонні Деппа весь цей час, я вчилася малювати портрети на Джонні: безліч образів, при цьому — одне й те саме обличчя, виразні очі, я намагалася вловити його емоції, передати характер, у результаті – у мене в колекції – величезна кількість його портретів, можливо, я – художник, який зробив найбільшу кількість його портретів, час робити виставку. Після концерту Джонні в Мюнхені я написала ще один його портрет, спостерігаючи його виступ буквально за метр від мене, портрет вийшов максимально реалістичний, людина, якою він є насправді, з легким сумом в очах, самотній в натовпі. Ця картина привела мене до Парижа, але ось тут — не розкриватиму всі подробиці. Я повернулася з натхненням зробити вже нові роботи, де він усміхається і щасливий, сподіваюся, так і буде у його житті, мої картини часто мають дар передбачення чи щось чарівне. Мистецтво – це насамперед енергія.

— Джонні Депп розмістив публікацію зі своїми картинами одразу після концерту у Франції, всі дізналися, що він теж є художником. Ви одночасно виставили портрет Аль Пачіно, це збіг?

– Джонні сам і є мистецтво! Збіги чи закономірності – все залежить від того, з якого ракурсу на все подивитися. Він не показував свої роботи публіці довгий час, тепер настав час, коли він вирішив зробити це. Мені дуже подобаються його картини. Можливо, найближчим часом я напишу статтю про його творчість, де проаналізую його роботи глибше.

— Можливо, час зробити виставку тільки з портретами ДД?

— Так, у мене є така думка! Потрібно оголосити конкурс на найкраще приміщення для такого проекту, це буде дуже цікаво. Я змогла розглянути в цій людині багато за ці роки, він – цікава, глибока особистість, скромна людина, яка ховається за масками своїх кіногероїв. Я могла б розповісти про Джонні більше, ніж будь-який журналіст після інтерв’ю.

– Розкажи, над чим ти зараз працюєш, які проекти у планах?

— Я продовжую серію, присвячену Україні – «Діти війни», для мене це  дуже важливо, мати можливість розповісти світові про війну в Україні, про те, що моє рідне місто Маріуполь практично повністю зруйноване, десь там був мій дім, ми втратили родичів та близьких, іноді мистецтво може сказати більше, ніж тисячі слів. Ці картини були представлені на понад 20 виставках у музеях та галереях Європи та США, вже заплановано наступні виставки. Продовжую серію FACES, портрети тих людей, хто мені цікавий, хто вплинув на мене в цей непростий час, проводжу деякі творчі експерименти. Зараз у моєму розпорядженні чудова студія та галерея в самому центрі Мюнхена, перехожі часто заглядають у вікна, побачивши, як я працюю. Неподалік вулицею жив і працював Кандинський, місце просякнуте історією. Періодично до мене в гості приїжджають друзі з України і не тільки, це зараз найдорожчі моменти – побачити бодай ненадовго близьких та коханих людей. Я, як і всі ми, мрію про те, щоб війна швидше закінчилася, нерви настільки напружені, хочеться спокійного мирного життя, мати можливість щось планувати, радіти, любити. Щиро бажаю нам усім миру та перемоги!

#SEMIRA #IrynaFedorenko #JohnnyDepp #SemiraArt #ІринаФедоренко #ДжонніДепп #ІринаФедоренко #ДжонніДепп

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*