Порадив співвітчизникам не йти до окупаційного війська: бійці ССО на Донеччині взяли в полон чергового окупанта

Порадив співвітчизникам не йти до окупаційного війська: бійці ССО на Донеччині взяли в полон чергового окупанта

Як повідомили у Силах спецоперацій, окупанта взяли в полон та передали до відповідних органів для поповнення обмінного фонду.

Сили спеціальних операцій повідомили, що під час роботи на Донеччині взяли у полон росіянина, який на камеру порадив своїм співвітчизникам не йти до окупаційного війська, передає УНН.

Військовополонений розповів досить розповсюджену “сумну” історію російського “асвабадітєля”: фінансові проблеми, контракт в російській армії, три дні підготовки на полігоні, відправка до України. На камеру він радить своїм співвітчизникам не йти до окупаційного війська та впевнений, що війна проти України – це тотальне винищення російського населення 

– йдеться в повідомленні.

Деталі

Оператори 8-го окремого полку ССО після проведення розвідки та ураження передових позицій противника помітили, що один із солдатів ворога втратив орієнтування в просторі та намагається пересуватися окопами.

Окупанта взяли в полон та передали до відповідних органів для поповнення обмінного фонду.

Спецпризначенці знищили російський “Град”, з якого окупанти обстрілювали цивільних на Миколаївщині18 січень 2024, 12:20 • 30970 переглядiв

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *