Понад 40 представників німецького бізнесу обговорили проєкти з відновлення та модернізації України

Понад 40 представників німецького бізнесу обговорили проєкти з відновлення та модернізації України

Понад 40 представників німецького бізнесу взяли участь у круглому столі, присвяченому їхній участі у відновленні та модернізації України. Ініціатива, яку очолює Віце-прем’єр-міністр України Олександр Кубраков, також зосереджується на прозорості, підзвітності та цифрових рішеннях.

Сьогодні понад 40 представників німецького бізнесу долучилися до обговорення їх участі у проєктах відновлення та модернізації України. Про це повідомило міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України, передає УНН.

Понад 40 представників німецького бізнесу долучилися до круглого столу з командою міністерства на чолі з віцепрем’єр-міністром з відновлення України Олександром Кубраковим та головою правління Німецько-Української промислово-торговельної палати AHK Ukraine Райнером Перау.  У фокусі розмови – участь німецького бізнесу у проєктах відновлення та модернізації України, забезпечення прозорості та підзвітності та використання цифрових інструментів. 

– зазначили в міністерстві.

Деталі

Олександр Кубраков зауважує, що у питаннях залучення німецького бізнесу Україна тісно співпрацює з урядом Німеччини. Зокрема вже запущена програма страхових гарантій для безпечності інвестицій.

Також триває робота над розвитком державно-приватного партнерства для підтримки економіки та втілення проєктів відбудови.

На додачу міністерство наразі працює з німецькою стороною над підготовкою до Ukraine Recovery Conference 2024. Вже визначено постраждалі регіони, які стануть ключовими в контексті підготовки презентацій проєктів відновлення в рамках конференції, йдеться в повідомленні.

Новий голова японського офісу JICA в Україні має великий досвід у відновленні після збройних конфліктів – Кубраков18 січень 2024, 13:50 • 18096 переглядiв

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *