Павлюк назвав місце, де відбувся злам російського наступу на Київ

Шукаєш правду?

Долучайся до нашого Telegram-каналу!

Павлюк назвав місце, де відбувся злам російського наступу на Київ

Вирішальні бої за село Мощун на північний захід від Києва зупинили наступ росіян на столицю, не дозволивши їм розпочати наступ на центр міста.

Бої за населений пункт Мощун, який розташований на північному заході від Києва, мали велике значення для оборони столиці, – якщо б російські війська розвинули наступ, українським захисникам потрібно було б готуватися відбивати атаку ворога у середмісті. Але оборонцям вдалося вчасно нівелювати зусилля ворога.

Про це передає УНН із посиланням на інтерв’ю командувача Сухопутних військ Олександра Павлюка каналу ICTV.

На запитання – коли відбувся злам російського наступу на Київ і на Київщині, Олександр Павлюк відповів наступне:

Це був Мощун. 19 -20 числа були вирішальні бої за цей населений пункт, це був той плацдарм, звідки була величезна загроза для Києва. Якщо б вони розвинули свій наступ, нам би довелося боротися за вулиці Києва. Але нам вдалося підірвати дамбу, змити усі мости, які вони виставили, щоб перекинути основні сили і знищити той підрозділ рф, – це зупинило спробу щоб проводити наступ. Додаткових ресурсів для продовження в них не було, оскільки вони всі були на сході.

– сказав він.

За словами командувача Сухопутних військ, східне угрупування змогло також втриматися, при тому, що по розрахунках і співвідношенню сил та засобів йшлося про строк не більше тижня.

Але рф вимушені були стягнути харківське угрупування і південне, але ресурсу у них вже не було.

 – зазначив Павлюк.

Нагадаємо

Російські збройні сили мали реальні плани захопити Київ за три дні, але їхнім планам завадив несподіваний опір і професійні дії захисників України під командуванням генерала Сирського.

Кличко попереджає в інтерв’ю Bild, що Київ залишається метою путіна31 березня 2024, 14:41 • 33869 переглядiв

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *